İl Milli Eğitim Müdürü Emekliye Ayrıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Emekliye Ayrıldı.

l Milli Eğitim Müdürü emekliye ayrılması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Şahsıma tevdi edilen bu görevleri yaparken, mesai mefhumu düşünmeksizin bütün birikimimizle yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın daha iyi yetişmesi için çalıştım.

Değerli mesai arkadaşlarım;

Bugüne kadar yapmış olduğunuz gayretli çalışmalardan dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her birinizden Allah razı olsun. Adıyaman'da 11 yıl milli eğitim müdür yardımcılığı, 3 yıl da milli eğitim müdürü olarak görev yaptığım süre içerisinde sizlerle el ele ve omuz omuza vererek güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Eğitim çalışanlarının en üst kademesinden (ilçe milli eğitim müdürleri, il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenlerimiz, şeflerimiz, memurlarımız ve hizmetlilerimiz...) en alt kademesine kadar yaptıkları gayretli ve samimi çalışmalarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yolunuz hep açık olsun.

Kıymetli Velilerimiz;

Göreve geldiğim günden bugüne kadar, insanı odaklı, adaletli, sevgi ve saygıya dayalı bir yönetim anlayışı uygulamanın gayreti içerisinde oldum ve bunu da çalışma arkadaşlarımla birlikte başardığımıza inanmaktayım.

Bizler eğitim camiasının birer ferdi olarak, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara hazırlamak gibi önemli bir görevi yerine getiriyoruz. Bu hizmet anlayışından hareketle; okul - derslik ortamlarının iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve akademik başarılarının arttırılması için mesai arkadaşlarımla birlikte hiçbir fedakârlıktan sakınmadık.

"Eğitimde feda edilecek tek fert yoktur." Anlayışıyla çalışmalarımıza devam ederek eğitimde her kademede ilimizin başarı çıtasını yukarıya taşıdık. Gerek il merkezinde gerekse ilçelerde ayak basmadık okul ve kurum bırakmadık, sorunları zamanında tespit ederek çözüm odaklı çalıştık. Geleceğimiz olan çocuklarımızın; milli ve manevi değerlerine bağlı, vatanını ve bayrağını seven, bunları akademik başarıyla taçlandıran bireyler olarak yetişmesi için bütün imkânlarımızı seferber ettik. İlimizde eğitim - öğretim hizmetlerindeki gelişim ve yakalanan başarının hız kesmeden bundan sonra da sürdürüleceğine gönülden inanmaktayım. Görevim süresince verdiğiniz güven ve destek için teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerim;

Siz ülkemizin geleceğisiniz ve bizim için çok değerlisiniz. Yarınlarımızı sizlere emanet edeceğiz. Sizlerin; ahlaklı, erdemli, değerlerine bağlı, yaşadığı çağın bilgi ve becerilerine sahip, eleştirel düşünebilen bireyler olarak donanımlı bir şekilde yetişmeniz için eğitim çalışanlarımız bu salgın döneminde bile her türlü gayreti göstermişlerdir. Sizlerden beklenen de daha çok okuyarak ve çalışarak beklediğimiz başarıyı bizlere yaşatmanızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle görevim süresince her türlü yardım ve desteklerini esirgemeyen Valilerimize, (özellikle şimdiki Adıyaman Valimiz Sayın Mahmut Çuhadar'a) Milletvekillerimize, İl Belediye Başkanımıza, Kaymakamlarımıza, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza, İl Müdürlerimize ve tüm paydaşlarımıza yakın ilgi ve desteklerinden dolayı şükranlarımı arz ederim.

Haklarınızı helal edeceğiniz temennisi ile (varsa bir hakkımız bizden yana helal olsun) hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Allah'a emanet olunuz...

Ahmet Alagöz

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü

25185357-img-8288.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum