banner476

İstanbul'da 14 Aralık kesin okullar tatil olur mu? Valilik açıklaması

Bu hafta İstanbul'da etkili kar yağışı olması sebebiyle okulların tatil edilmesi gündeme geldi. Peki 14 Aralık çarşamba günü okullar tatil olacak mı? Valilikten konuyla ilgili resmi açıklama var mı?

Genel 14.12.2016, 09:47 14.12.2016, 10:05
İstanbul'da 14 Aralık kesin okullar tatil olur mu? Valilik açıklaması

Binlerce öğrenci İstanbul kar tatili haberlerini merak ediyor. 14 Aralık çarşamba günü itibariyle etkili bir kar yağışına girecek olan İstanbul'da tüm okullar tatil olacak mı?

Vali Vasip Şahin İstanbul okul tatili ile ilgili açıklama yaptı mı? İşte okul kar tatiliyle ilgili son dakika gelişmeler

İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

14 Aralık İstanbul'da okullar henüz tatil edilmedi. Etkili kar yağışının olacağı İstanbul'da okullar tatil olabilir. Milyonlarca öğrenci heyecanlı bekleyiş içine girdi. İstanbul Valisi Vasip Şahin konuyla ilgili açıklama yapar yapmaz haber7.com'dan öğrenebilirsiniz. 

İstanbul'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji İşleri Müdürlüğü'nün yayınladığı saatlik hava durumuna göre, saat 09.00-12.00 arasında sulu kar etkili olacak. Yoğun kar yağışı ise İstanbul'da saat 15.00'da bastıracak. İstanbullunun iş çıkış saatinde kar etkisini arttıracağını, kar yağışının etkisini arttırarak devam ettireceği belirtildi.

istanbul-14-aralık-kış-tatili

Yarın beklenen kar yağışı öncesi İBB alarma geçti ve vatandaşların kış mevsimini sorunsuz geçirmeleri için hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda 7 bin personel ve bin 345 araç kötü hava koşullarıyla mücadele için hazır. 145 noktada ise kar küreme araçları görev yapacak.

İstanbul 14 Aralık hava durumu nasıl kar var mı?

14 Aralık çarşamba günü itibariyle İstanbul hava durumu verilerine göre kar yağması bekleniyor. Sıcaklık en yüksek 5 en düşük 1 derece olacak. Karın en çok gece 03:00 ile 06:00 arasında etkili olması bekleniyor

Haber 7

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@