banner476

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Çukur’ Destekçilerini Affetmedi!

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Çukur’ Destekçilerini Affetmedi!

Genel 06.10.2017, 19:28
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Çukur’ Destekçilerini Affetmedi!

2014 yılında yaşanan Kobani eylemlerine İzmir’den katılan yaklaşık 2 bin Milli Eğitim Bakanlığı personeli hakkında soruşturma açılmış, açılan soruşturma kapsamında “kesin ihraç” istemi ile hazırlanan dosyalar Ankara’ya gönderilmişti. Bakanlık yetkilileri inceledikleri dosyaları ‘değerlendirilmemesi’ yönünde bir karar alarak tekrar illere geri gönderdi.  

FETÖ ve PKK konusunda hassasiyetleri bilinen ve cesurca adımlar atan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi aldığı önemli kararlarla kamu vicdanını rahatlatmak adına, eylemlere katılan Milli Eğitim personeline ‘kademe ilerleme’ cezası vererek örnek bir davranışa imza attı.

Yorumlar (6)
Misafir 3 yıl önce
Onca mahkeme karari varken bu örnek davranış değil Türk adaletini yargisini hice saymaktir kimse kanunlardan turk adalet sisteminden üstün değil dir .bu sahsin yaptığı suçtur sizin onu kahraman ogretmenleri hedef gostermeniz ahlaksızlık dir.
aaa 3 yıl önce
demek ki i̇zmir de 2 bin terörist öğretmen var.
Küçükbaş hayvan(koyun) 3 yıl önce
Tamam bu haberi okudum ve ömer yahşi istanbul mem müdürü olsun istiyorum.. dünkü haberde ist mem müdürü bunları yapmıyor diyordu...hııııı tamam ... anladım
mmm 3 yıl önce
kına yakı...en fazla 2 ay sonra hepsi yargıdan dönecek..
sana ne 3 yıl önce
????
iskender buğday 3 yıl önce
çevremde gördüğüm kobane eylemine ve hendek isyanına katılan öğretmenlerden pkkpyddhkp-c sempatizanı olmayanını görmedim.
kanuna uydurulmuş bir terörist eylem cezasız kalamaz.
yerinde bir karar vermiş sayın müdür...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@