İzmir'de yarın okullar tatil mi? 10 Aralık Cuma İzmir'de okullar tatil edilir mi

İzmir'de yarın okullar tatil mi? 10 Aralık Cuma İzmir'de okullar tatil edilir mi

Meteoroloji'den şiddetli fırtına uyarısı geldi. Meteoroloji 10 Aralık günü İzmir, Aydın ve Muğla için turuncu uyarıda bulundu.

Bu bölgede şiddetli rüzgarın saatte 90 ile 100 km hıza ulaşabileceği belirtilirken Çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi konusunda vatandaşların tedbirli olunması istendi. Ayrıca soba ve baca gazı zehirlenmelerine karşı da vatandaşlar uyarıldı. 10 Aralık'ta İzmir, Aydın ve Muğla'da okula gidecek olan öğrenciler okulların tatil edilip edilmeyeceğini merak ediyor.

Meteoroloji'den peş peşe uyarılar gelmeye devam ediyor. Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde hava olayları vatandaşlara zor anlar yaşatmaya başladı.

Meteoroloji'den yapılan son uyurıda 3 il için turuncu uyarı geldi. İzmir, Aydın ve Muğla için şiddetli rüzgar uyarısı geldi. Meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı olunması istendi.

10 Aralık Cuma günü çocuklarını okula göderecek olan veliler ve öğrenciler okulların tatil edilip edilmeyeceğini merak ediyor.

Açıklama yapıldığı an detaylar mebpersonel.com sitesinde olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.