banner476

JOLLY TUR’DAN KAMU PERSONELİ İÇİN BİR GÜZELLİK DAHA…

Jolly Tur, yıllardır tatilin en güzelini ve bir o kadar ekonomiğini yaşattığı milyonlara özel kampanyaların dozunu giderek daha da artırıyor.

Genel 04.07.2017, 21:00
JOLLY TUR’DAN KAMU PERSONELİ İÇİN BİR GÜZELLİK DAHA…

Jolly Tur, yıllardır tatilin en güzelini ve bir o kadar ekonomiğini yaşattığı milyonlara özel kampanyaların dozunu giderek daha da artırıyor.

Turizm sektörünün trend yaratan ismi Jolly Tur, bu milyonlar içinde özel bir yere sahip olan kamupersoneli için yeni bir kampanya daha başlattı. 2017 yılı içinde başlattığı kamu personeline özel kampanyalarıyla büyük ilgi gören Jolly Tur’un bu yöndeki en son kampanyası henüz ilk günlerinde bile adeta rezervasyon yağmuruna tutulan “Yurtiçi Uçaklı Kültür Turlarında Ekstra Yüzde 5 İndirim”kampanyası oldu. 


28 Haziran 2017 – 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlarda herhangi bir yurtiçi uçaklı kültür turu alan kamu personeline ekstra yüzde 5 indirim söz konusu olacak. Karadeniz, Ege-Akdeniz, Kapadokya, Kuzey Ege, GAP, Likya ve Kıbrıs uçaklı kültür turları için geçerli olan kampanya ile Jolly Tur, tatilin en güzelini ve bir o kadar ekonomik modelini kamu personeli ile buluşturmaya kararlı görünüyor. 

İNDİRİMLİ OTEL VE TURLAR İÇİN TIKLAYINIZ....

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@