Lise Öğrencileri İçin Ek Sorumluluk Sınav Hakkı

Lise Öğrencileri İçin Ek Sorumluluk Sınav Hakkı

MEB'den Lise Öğrencileri İçin Ek Sorumluluk Sınav Hakkı

Ortaöğretim kurumlarının 10, 11 ve 12 nci sınıflarında öğrenim gören öğrencilere, 12. sınıftan mezun olamayıp beklemeli durumda olan öğrencilere,2020-2021 eğitim ve öğretim yılında YKS sonucunda üniversitelere yerleşmiş ve geçici kayıtları yapılarak 31 Aralık 2021'e kadar kesin kayıtlarının yapılması gereken öğrencilere2021-2022 eğitim ve öğretim yılına mahsus olmak üzere öğrencilerin alt sınıflarına ait sorumlulukları da dâhil olmak üzere tüm sorumluluklarını kapsayacak şekilde Kasım ayı içerisinde ek sorumluluk sınavlarına girme hakkı tanınmıştır.

Ek sorumluluk sınavlarının öğrencilerin alt sınıflarına ait sorumlulukları da dahil olmak üzere tüm sorumluluklarını kapsayacak şekilde Kasım ayı içerisinde yapılması hususu önemle duyurulur.

MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

28211723-web-duyuru-sablon-1.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum