"Öğretmen" dizisinin çekildiği okul nerede?

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Öğretmen dizisi hakkında araştırmalar yapılmaya devam ediyor. İzleyiciler “Öğretmen dizisi nerede çekiliyor?” ve “Öğretmen dizisinin çekildiği okul nerede?” sorularının yanıtlarını merak ediyorlar. İşte Öğretmen dizisi hakkındaki tüm ayrıntılar…

Genel 13.03.2020, 18:02
"Öğretmen" dizisinin çekildiği okul nerede?

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Öğretmen dizisi hakkında araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Başrolünde başarılı oyuncu İlker Kaleli’nin yer aldığı Öğretmen dizisi kısa zamanda sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Öğretmen dizisi bir lisede çekiliyor ve biraz çılgın bir öğretmenin öğrencileri ile olan iletişimini konu ediniyor. İlker Kaleli’nin başarılı oyunculuk performansı ile Öğretmen dizisi büyük ilgi toplamış durumda. İzleyiciler ise Öğretmen dizisinin nerede çekildiğini merak ediyorlar.

Öğretmen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Öğretmen dizisi İstanbul Fatih’te yer alan Küçükkapı Lisesi’nde çekiliyor. Dizide de bu okul Fatih’te yer alan bir devlet okulu olarak gösterilmekte. Dizinin dış mekan çekimleri ise İstanbul Sefaköy’de gerçekleştiriliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@