Sabancı Öğretmenevi Yetkilileri  Sorularımıza Cevap Verecek Mi?

Sabancı Öğretmenevi Yetkilileri Sorularımıza Cevap Verecek Mi?

Sabancı Öğretmenevi Yetkilileri Sorularımıza Cevap Verecek Mi?

Mebpersonel.com sitemizde dün yayınladığımız MEB’de Bakanlar değişir, Sabancı Öğretmenevi müdürü değişmez! haberimizde 7 Milli Eğitim Bakanı Döneminde de görevde olan ve yıllık cirosu milyonları bulan Türkiye’nin en gözde öğretmenevinin Müdürü Ayşe Erol'a bir kaç soru sormuştuk şu ana kadar sorularımıza cevap gelmedi biz bu sorularımıza yenilerine ekleyerek haberimizde devam ediyoruz.

1)1.930 kişilik kapasitesi olan öğretmenevinde biri açık havada ve 1.530 kişilik olmak üzere 5 ayrı restoran, 400 kişilik kafeterya, yemekhane, dinlenme salonu, yatak odaları, kuaför salonu, idari ofisler ve sahilde geniş bir bahçe bulunan öğretmenevi zarar etmekte midir ?( bilgiler https://www.sabancivakfi.org/ adresinden alınmıştır)

2) Düğün ve Etkinliklerde fotoğraf çekimi yapan firma ile bir bağlantınız mevcut mu?

3)Sabanciogretmenevi.meb.k12.tr web adresinde bulunan Düğün-Organizasyon ve Toplantı Menüsünde bulunan linkler neden pasif durumdadır?

Sabancı öğretmenevi dosyasına dair sonraki haberlerimizde Müdüre Hanım Ayşe Erol'un mal varlığı ile ilgili sorular soracağız.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8 Yorum