banner476

Sahillerde sınırlama başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonları sahillerde spor faaliyetleri sınırlandırıldı. Bu kapsamda sabah sporu için Üsküdar sahiline giden vatandaşların sayısında düşüş gözlendi.

Genel 28.03.2020, 11:19
Sahillerde sınırlama başladı

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler ve yapılan uyarıların ardından bu sabah Caddebostan ve Üsküdar sahilindeki sakinlik dikkat çekti.

Üsküdar Sahili'nde yürüyen ve spor yapan birkaç kişi kameraya yansırken, Caddebostan Sahili'ndeki sakinlik havadan görüntülendi.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının Türkiye'de de görülmesiyle birlikte geniş çaplı önlemler alınmaya başlandı.

Önceden sahillere akın eden İstanbullular virüs salgını nedeniyle evlerinde kalmayı tercih ediyor. Sabah sporu yapmak için Üsküdar ve Caddebostan sahiline giden vatandaşların sayısında düşüş yaşanırken, sahiller boş kaldı.

Öte yandan polis ekipleri Üsküdar Sahili'nde vatandaşlara evde kalmaları yönünde uyarı anonsları yaptı. Caddebostan Sahili'nde sakinlik ise havadan görüntülendi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@