Okulda taciz skandalı! 5 yaşındaki çocuğa..

Okulda taciz skandalı! 5 yaşındaki çocuğa..

Okulda taciz skandalı! 5 yaşındaki çocuğa..

Bursa'nın Yıldırım ilçesindeki bir okulda, Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) çalışanı bir kişinin kız öğrencilere tacizde bulunduğu öne sürüldü. Konuyla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü ise adli ve idari soruşturma açıldığını açıkladı.

Sözcü'de yer alan habere göre, Bursa’da bir ortaokulda TYP çalışanın iki kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddia edildi. Skandal olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

AİLELERİNE SÖYLEDİLER

Olay kız öğrencilerin, ailelerine söylemesi ile ortaya çıktı. TYP çalışanı kişinin tacizine uğradıklarını ileri süren öğrencilerin dün akşam okul binasında polise ifade verdikleri öğrenildi.

“ADLÎ VE İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI”

Sözcü Gazetesi muhabirine açıklama yapan Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sevinç, “Bize gelen bilgiye göre, TYP çalışanı bir kişi, 5 yaşındaki çocuğumuzu kucağına oturtmuş” dedi.

Sevinç, 4 kız çocuğunun mağdur olduğu iddiasına ise “İki kız çocuğu” diye yanıt vererek, konuyla ilgili ivedilikle adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum