Polis Akademisi Başkanlığı'na Prof. Dr. Remzi Fındıklı getirildi

Polis Akademisi Başkanlığı'na Prof. Dr. Remzi Fındıklı getirildi

Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Remzi Fındıklı atandı. Atama kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Prof. Dr. Remzi Fındıklı, 1950 yılında Kastamonu'nun Araç ilçesine bağlı Hatip köyünde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal...

Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Remzi Fındıklı atandı. Atama kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Prof. Dr. Remzi Fındıklı, 1950 yılında Kastamonu'nun Araç ilçesine bağlı Hatip köyünde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset ve İdare Bölümü'nden 1977'de mezun olan Fındıklı, Başbakanlık İnsan Hakları Danışma Kurulu ve Çalışma Bakanlığı Yüksek Hakem Kurulu üyesi ve halen Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürü. Fındıklı, evli ve üç çocuk babası.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan atama kararlarına göre Telif Hakları Genel Müdür Yardımcılığı'na Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi İrfan Önal getirildi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşavirliği'ne Nurcan Çetin ve Kenan Önalan atanırken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı'na Kazım Yiğit, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 1. Hukuk Müşavirliği'ne Dr. Bayram Keskin, Iğdır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne Banu Aslan Can getirildi.

        Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine atanan isimler ise şunlar: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Mersin İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne, Kadir Çiftepala, Giresun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne, Muhammet Angın, Kayseri İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Özkan Kayacan, Rize İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Şafak Bulut, Bursa İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Bakanlık Müşaviri Ömer Çelik, Adıyaman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Adil Alan, Van İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Altuner.

        Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Mehmet Emin Korkmaz, Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Şerif Akboğa, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Atilla Gülsar, Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Mehmet Emin Akkurt, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Mehmet Bulut, Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Abdullah Bilge atandı. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müşavirliği'ne ise Selman Ertürk getirildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.