Sefo'nun okul konserine izin çıkmadı

Sefo'nun okul konserine izin çıkmadı

İstanbul Küçükçekmece'deki Arif Nihat Asya Ortaokulu'nda Sefo'nun 'Bilmem Mi?' adlı şarkısıyla dans eden öğrencilerin görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. Okul yönetimi, konser vermek isteyen ünlü şarkıcının isteğini geri çevirdi

Sefo adıyla tanınan rapçi Seyfullah Sağır'ın 'Bilmem Mi?' adlı şarkısıyla dans eden öğrencilerin görüntüleri uzun süre konuşulmuştu. 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenen video sonrası Sefo, konser için izin istemiş, bunun üzerine de Küçükçekmece Belediyesi, sanatçıyı görüşmeye davet etmişti.

Twitter'dan "Küçükçekmece’deki bu okulda konser yapmak için kimden izin alabiliriz?" sorusunu yönelten Sefo'ya, Küçükçekmece Belediyesi, "Sizi ne zaman belediyemizde ağırlayalım?" cevabını vermişti.

Ancak okul yönetimi şarkıcının talebini geri çevirdi. Habertürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre Arif Nihat Asya Ortaokulu'nun Müdür Yardımcısı Hafize Polat, konserin iptal edildiğini açıkladı. Polat, alınan kararın gerekçesi olarak, okul dışından, çevredeki halkın da konsere talebinin olabileceğini ayrıca konserin, okuldaki eğitim sırasında aksaklıklar oluşturabileceğini ifade etti.

sefo-nun-okul-konserine-izin-cikmadi-953700-5.jpg

Müzik platformu Spotify, 2021'de Türkiye'de en çok dinlenen şarkılarını ve sanatçılarını açıklamıştı. Sefo'nun 'Bilmem Mi?' parçası zirvede yer almıştı. Ünlü şarkıcıyı sırasıyla, Seni Dert Etmeler – Madrigal, Krvn – UZI, Bul Beni – Ezhel ve Martılar ile Edis takip etmişti.

Neden BirGün?

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum