banner476

2016 Özür Grubu Atamaları( eş durumu) Tercih Robotu

2016 Özür Grubu Atamaları( eş durumu) Tercih Robotı

Haber 18.01.2016, 13:00 18.01.2016, 13:00
2016 Özür Grubu Atamaları( eş durumu)  Tercih Robotu
  2016 özür grubu atamaları eş durumu atamaları Tercih Robotu 2016 Ocak   özür grubu atamaları duyurusu meb tarafından tatınlandı 2016  eş durumu atamaları yayınlanan takvime göre  I. AŞAMA Başvuruların kabul edilmesi  ve onay süreci 7-13 Ocak 2016 tarihleri arasında   II. AŞAMA Tercihlerin yapılması ve onay süreci ise 18-21 Ocak 2016 tarihleri arasında  yapılacak.
Mebpersonel.com olarak eş durumu  tercihinden bulucanaklar için oluşturduğumuz 2016 Ocak  Özür grubu tercih robotu aracılığıyla  Özür durumuna bağlı tercih yapacağınız il ilçe  hizmet puan ve diğer gerekli bilgileri sisteme girdikten sonra oluşacak veriler sayesinde Tercih'te bulacağınız il ve ya ilçede ki genel puan sıralamasını öğrenebileceksiniz. Mebpersonel.com olarak geçirsiz   girişlerin   yapılmaması için de ip   kontrol   sayesinde tek ip'ten sadece bir   giriş  yapılacaktır.

Sizlerde Özür grubu atamaları konusunda ki tüm sorularınızı sayfamzıda tartışmak için tıklayınız

UNUTMAYALIM, bu sayfayı  paylaşarak ne kadar çok terich yapacak öğretmenlerin  puanını eklemesini sağlarsak o kadar gerçek sonucu yaklaşırız!

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Bizi  Takip Edin Takip et: @mebpersonelCom2016 özür grubu tercih robotu ve özür grubu atama konularından her türlü soru ve görüşlerinizi yorum sayfasında yazınız


Mobil girişi yapan ziyaretçilerimiz telefonunun ekranı döndürme özellliğini kullanarak robotun tamamını görebilirler
Yorumlar (24)
EDİTÖRÜN DİKKATİNE 5 yıl önce
3 yildir izmir in ilçelerinde bir güncelleme yapmadiniz bayrakli ilçesini artik tercih robotuna alsaniz diyorum çokmu zor acaba..
Yasemin 5 yıl önce
Sağlık lisesi bölümleri tek bir isimde toplandı örneğin sağlık hizmetleri Sekreterliği. Acil Sağlık hizmetleri saglik hiznetleri akani olarak değiştirildi
Ayfer 5 yıl önce
Bu motoru nasıl kaydediyoruz?
keskin 5 yıl önce
Nasıl olur
Tarık 5 yıl önce
İşitme, zihin ve görme engelliler öğretmenliği tek isim altında, özel eğitim.
Dikab öğr. 5 yıl önce
Cizre, Silopi gibi sokağa çıkma yasağının olduğu yerlerde başvuru, tercih ve onay işlenleri nasıl yapılacak? İlk onay mercii olan Okul ve ilçe Milli Eğitim kapalı. Muracaatlar yarın başlıyor. inşAllah bu durumda olanlara bir kolaylık sağlanır.
halil ibrahim 5 yıl önce
Aile birligi saglanilacak deniliyor fakat adayligi kaldirilmis bir ogreymenden bile 1 yil sarti araniyor .insanlarin hayati bu kadar hafife aliniyor .
Dilara aksak 5 yıl önce
Çalıştığım ilçe esenyurt ,tayin isteyeceğim ilçe beylikduzu ikiside yok robotta?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@