banner476

Aday Öğretmenler Sınava Burada Hazırlanıyor

Aday Öğretmenler Sınava Burada Hazırlanıyor

Haber 18.01.2016, 23:57
Aday Öğretmenler Sınava Burada Hazırlanıyor

 Aday Öğretmenler Sınava Burada Hazırlanıyor. Aday Öğretmenlerin sınava hazırlandığı facebook grubumuza tüm aday öğretmenlerimizi bekliyoruz. Aday Öğretmenlik sınavına hazırlık grubu ile asli öğretmenliğe geçiş sınavı için tüm güncel bilgileri ve soru paylasımlarını grupta bulabilecek, sınava diğer aday öğretmenlerle soru paylaşımları ve çözümlerini görerek hazırlanabileceksiniz. 

Milli Eğitim Bakanlığı 2016'da Mart ayında asli öğretmenliğe geçiş sınavını yapacak. Asli Öğretmenliğe geçiş sınavı için aday öğretmenler müfredat ve soru sayılarının dağılımlarını merak ediyor. Bu gibi durumlara çözüm olması amacıyla açılan facebook " Aday Öğretmenlik Sınavına Hazırlık" grubumuza sizlerde katılabilir, paylaşımları inceleyebilir ve siz de kendini sorularınızı almak istediğiniz bilgileri yazabilirsiniz. Aday Öğretmenlik sınavı hazırlık kitaplarını da yine grup için paylaşımlarda görebileceksiniz.

Aday Öğretmenlik Sınavı Hazırlık Grubumuza katılmak ve gelişmeleri anlık olarak takip etmek için aşağıdaki görsele tıklayıp gruba başvuru yapmanız yeterlidir. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.

ADAY ÖĞRETMENLİK SINAVINA HAZIRLIK GRUBU'na katılmak için görsele tıklayınızKaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@