Ankara Eğitim Bir Sen Şube Başkanının 3 Milyon Değerindeki Fabrikasında Hırsızlık

Eğitim Bir Sen Ankara 1 Nolu şube başkanı Yüksel Haşlak'ın 2,5 milyon TL değerindeki fabrikasında hırsızlık meydana geldi.

Haber 05.12.2017, 16:14 05.12.2017, 18:55
Ankara Eğitim Bir Sen Şube Başkanının 3 Milyon Değerindeki Fabrikasında Hırsızlık

 Milliyet'in haberine göre olay Ankara'nın Gölbaşı ilçesinin Ahiboz mevkiinde meydana geldi. Aralarında Eğitimciler Birligi Sendikası(EBS) Ankara 1 No'lu şube başkanı Yüksel Haşlak'ın da bulunduğu ve 4 ortaklı granit ve andezit taşı fabrikasının malzemeleri çalındı. 2015 yılının Şubat ayında meydana gelen olayda hırsızların çaldığı malzemeleri başkalarına sattığı ortaya çıktı.

 EBS Ankara 1 No'lu şube başkanı Haşlak, fabrikayı 2 milyon 300 bin TL'ye satacaklarını fakat hırsızlık  sebebiyle mağdur olduklarını ifade etti. Satılması planlanan fabrikanın ise bir süredir faaliyet göstermediği bilgisi edinildi.

 Öğretmen olduğunu belirten Haşlak, “Bizim satış yapmak için pazarlık yaptığımız, 2 milyon 300 bine falan anlaşmak üzere olduğumuz alıcı olan arkadaşlar yeri tekrar değerlendirmek istedi. Buraya geliyorlar ve fabrikanın söküldüğünü görüyorlar. Telefon açtılar ve ‘Biz fabrikayı almak için sizinle pazarlık yaparken siz fabrikayı söküyorsunuz’ dediler. Bunun üzerine biz buraya geldik ve fabrikamız yerle bir edilmiş. Buraya geliyoruz ve böyle bir tabloyla karşılaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
İyi para 3 yıl önce
Bir öğretmene göre iyi para hemde sendika başkanı Yüksel bey geçmiş olsun
öğretmen 3 yıl önce
fabrika sahibi şube başkanı? i̇lginç
Bunlar 3 yıl önce
Adil düzencii.
Cem demir 3 yıl önce
2015 teki olay simdi niye haber oluyor
Can uçar 3 yıl önce
Bir ögretmen nasıl şirketin ortağı olabilir...memurlara ticaret yasak ...
Uğur 3 yıl önce
i̇şiniz gücünüz rakiplerinizi gözden düşürme .bu ta ne zamanın haberi.neden şimdi yayınlıyorsunuz?
Adam gibi adam Haslak Baskan 3 yıl önce
Yüksel hoca kendi alin teri ile yurtdışında kazandığı birikimi ile o fabrikayi kurmuştur. Turkiye ye dönünce öğretmenliği geliri için degil Allah için hizmet için yapmaktadir. Aklında kötü düşünceleri olanlar yuksel hocanın malindan once kendi zihinlerinin pisliğini düşünsünler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@