banner476

E-Okul Girişi! Sınav Sonucu Öğrenme! Karne Notu Öğrenme

E-Okul'a giriş yaparak öğrencinize ait yazılı sınav sonuçlarını ve karne notlarını görebilirsiniz. E-Okul giriş sayfasına vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz. E-okul karne notu öğrenme, yazılı sınav sonuçlarını öğrenme ve e-okul giriş sayfası burada.

Haber 26.05.2017, 18:38
E-Okul Girişi! Sınav Sonucu Öğrenme! Karne Notu Öğrenme

Öğrenciler notlarını, velilerde öğrencilerinin başarı durumlarını takip edebilmek için e-okul uygulamasını sıklıkla kullanıyorlar. Özellikle bu günlerde yazılı sınav sonuçları girildiği için öğrenci velileri ve öğrenciler sıklıkla giriş yapıyorlar. 

Öğrencilerin hem yazılı sınav sonuçları hem de sözlü sınav sonuçları e-okul üzerinden duyuruluyor. Peki e-okul girişi için ne yapmak gerekiyor?

Öğrencilerin ve velilerin işini kolaylaştırmak için sizlere e-okul giriş sayfasının linkini aşağıda veriyoruz. Vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak e-okul giriş sayfasına ulaşabilirsiniz. 

Veli Bİlgilendirme Sistemi Giriş Sayfası İçin Tıklayınız

Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak e-okul giriş sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada 'Veli Bilgilendirme Sistemine Giriş' yapmanız gerekmektedir. 

Giriş yaptıktan sonra 'T.C Kimlik Numarası' ve 'Öğrenci Okul Numarası' alanlarını doldurduktan sonra  e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giriş yapabilirler. e-Okul VBS üzerinden sadece sınav sonuçları değil aynı zamanda öğrencinin en son devamsızlık bilgisine de ulaşılabiliyor.

(Sizde yukarıdaki bağlantıya tıklayarak 2016 - 2017 eğitim öğretim yılı içinde yapılan 2 yazılı sınav sonuçları, 3 yazılı sınav sonuçları ve sözlü sonuçlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz)

Yorumlar (1)
Pamela 3 yıl önce
Vbs de neden notlar kapalı hala

Gelişmelerden Haberdar Olun

@