Facebook, Twitter ve İnstagram neden açılmıyor? 28 ŞUBAT 2020

Facebook, Twitter ve İnstagram neden açılmıyor? Facebook, Twitter ve İnstagram kapatıldı mı? Facebook, Twitter ve İnstagram'a neden erişim sağlanamıyor? Sosyal medya platformlarına neden erişilemiyor? (28 Şubat 2020)

Haber 28.02.2020, 10:45 28.02.2020, 10:48
Facebook, Twitter ve İnstagram neden açılmıyor? 28 ŞUBAT 2020

Facebook, Twitter ve İnstagram'a şu an için erişim sağlanamıyor. Peki  Facebook, Twitter ve İnstagram neden açılmıyor? Sosyal medya platformlarına neden erişilemiyor?  Facebook, Twitter ve İnstagram kapatıldı mı? (28 Şubat 2020)

İdlib'de yaşanan gelişmeler nedeniyle Facebook, Twitter ve İnstagram geçici olarak erişime kapatıldı. İdlib'le ilgili yaşanan gelişmeler sebebiyle Facebook, Twitter ve İnstagram'a erişim bir süre için kapatıldı.

Mobilden ve masaüstü bilgisayarlardan erişim sağlanamıyor.

İdlib'le ilgili resmi açıklama geldikten sonra Facebook, Twitter ve İnstagram'a erişimin yeniden sağlanması bekleniyor.

İdlib'le ilgili asılsız haberlerin yayılmasını engellemek için Facebook, Twitter ve İnstagram'a erişimin yavaşlatıldığı tahmin ediliyor sosyla medyadaki yalan haberlerin önüne geçilmesi anlamında yapılan bu erişim yavaşlaması doğru ve yerinde bir karar.

İDLİB'LE İLGİLİ İLK AÇIKLAMA

HATAY VALİSİ DOĞAN: HAVA SALDIRISI YAPILDI. 9 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU. AĞIR YARALILARIMIZ VAR.

İdlib'de alçak saldırılar neticesinde 9 Mehmetçiğimiz şehit düştü.

Hatay Valisi Doğan, "İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. Ağır yaralılarımız var, yaralılarımızı Cilvegözü Sınır Kapısından Türkiye'ye aldık. Tedavileri devam ediyor. Hastanelerimizde yaralılarımız için herhangi bir kan ihtiyacı yoktur.Tüm tedbirler alınmış, tüm sağlık personelimiz görevi başındadır. Yaralılarımıza gerekli müdahaleler yapılmaktadır." açıklamasında bulundu.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (5)
Tugay 4 ay önce
Zor tabii Allah yardım etsin bize
Samet 4 ay önce
Allah rahmet eylesin
Pınar 4 ay önce
Allah askerlerimizi korusun
Haydar 4 ay önce
Dünyada ki..7milyara yakın insan yaşıyoruz eyy insanoğlu hangi ara insanlığımızı kaybettik sevgi saygı yok o yüzden bi taraftan depremler bi taraftan korona virüsü bi taraftan şehitlerimiz galiba kıyamet yaklaşıyor
ECRINICLAK 4 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun başımız sağolsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@