banner476

Genel Müdür Hamza Aydoğdu, Mirgun Cabas'a Haddini Bildirdi

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Mirgun Cabas'a Haddini Bildirdi

Haber 12.12.2016, 15:35 12.12.2016, 15:50
Genel Müdür Hamza Aydoğdu, Mirgun Cabas'a Haddini Bildirdi

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Mirgun Cabas'a Haddini Bildirdi. Hain terör saldırısına tepkiler çığ gibi büyüyor. Tüm Türkiye tek yürek olup;  birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları veriyor. Spor camiasından sivil toplum kuruluşlarına, eğitimden sanat dünyasına her kesimden sosyal medya paylaşım sitesi twitter ve facebook üzerinden birlik beraberlik mesajları veriliyor.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, İstanbul'da gerçekleşen hain terör saldırısının ardından, sosyal medya twitter adresi üzerinden, " Ya kahhar...Ya kahhar...Ya kahhar...Rabbim topunuzun belasını versin #TürkiyeDizÇökmeyecek" paylaşımını yapmıştı. 

Daha sonra Mirgun Cabas kendi hesabı üzerinden büyük tepki çeken bir tweet paylaşımı yaptı. Söz konusu tepki çeken paylaşımda Mirgun Cabas: "geçen gün bir arkadaşım anlattı.. istanbul'daki her bombadan sonra beyrut'taki arkadaşları arayıp 'buraya gel, burası güvenli' diyorlarmış.." dedi.

Bu paylaşıma sosyal medyadan büyük tepki geldi. MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu'da bu paylaşıma sert tepki göstererek, Mirgun Cabas'a haddini bildiren bir tweet paylaşımı yaptı. İşte O tweet: "Vatansız Beyzade(!),dalga geçip tweet attığın bu ülke,yarın öldüğünde senin gibi bir adamı bile bağrına kabul edecek vatan toprağıdır..."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@