banner476

Halkbank Personel Alım Sınav Sonuçları Açıklandı

8 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilen Halk Bankası Personel Alımı Sınavının sonuçları yayınlandı. Halk Bankasının Bilgi Teknolojileri teknik ekibine alınacak mühendisler ve gişe personeli alımları için yapılan sınavın sonuçları yayınlandı. Sonucunuzu öğreneceğinizin sayfayı haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Haber 02.09.2020, 06:26 02.09.2020, 12:22
Halkbank Personel Alım Sınav Sonuçları Açıklandı

Halkbank sınavına giren personel adayları başvurularını yaptıktan sonra 18 farklı merkezde 8 Ağustos'ta sınava girdiler ve sınav sonuçlarını beklemeye başladılar.

İTİRAZ DEĞERLENDİRME SÜRESİ SONA ERDİ

Sınava yapılacak itirazların da değerlendirilme aşaması tamamlandıktan sonra Halkbank sınav sonuçlarının yayınlanması bekleniyordu.

MÜLAKAT

Mühendis alımı için 2 oturumda toplam 200 soru yöneltilen halkbank personel adaylarının bir sonraki aşama olan mülakat aşamasına geçebilmek için ön şartın bugün açıklanan Halkbank personel sınav sonucundan 60.00 puan ve üzeri puan almaları koşulu vardı.

Her pozisyon için ilanda belirtilen sayı kadar alım yapılacak olup, mülakata hak kazananlar halkbank personel alım sınavından en yüksek puan alan kişiden başlamak üzere sıralarak belirlenecektir.

HALKBANK PERSONEL ALIM SINAVI SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

Sınav sonucunuza aşağıdaki bağlantıya tıklayarak https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

HALK BANKASI SINAV SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@