banner476

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürüğü Ömer YAHŞİ Oluyor

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi Oluyor

Haber 05.01.2016, 12:35
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürüğü Ömer YAHŞİ Oluyor
 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muamer Yıldız'ın MEB Talim Terbiye Kurulu Başkanlığına atamasının yapılacağı ve Bakan AVCI tarafından sözlü olarak Yıldız'a iletildiği ve önümüzde ki hafta kararnamenin imzalanmasıyla  birlikte yeni görevine başlayacak Muammer Yıldız'dan  boşalacak İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna ise   Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ'nin atanacağı belirtiliyor. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında Genel Müdürler  daire başkanları ve il müdürleri içinde revizyon yapılacağı konuşuluyor.  Gelişmeleri  mebpersonel.com olarka sizlere aktarmaya devam edeceğiz.


Ömer YAHŞİ Kimdir? 

1977 yılında Erzincan’da doğdu.

İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı.2002 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılında Kamu Yönetimi bölümünü, 2012 yılında Adalet bölümünü bitirdi.2006 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı.

Mesleki kariyerine öğretmen olarak başlayan Ömer YAHŞİ, sırası ile müdür yardımcısı, kurucu müdür, müdür ve şube müdürlüğü görevlerini yürüttü. Son olarak Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü görevini yürütmekte iken Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

 

Halen Marmara Üniversitesi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünde doktora yapan Ömer Yahşi, İngilizce ve Arapça bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorumlar (1)
merak 5 yıl önce
Muammer yildiz neyi yapamadida yeni ilmem muduru yapacak.Artik Allah icin bir seyleri degistirmeuin.Bu gune kadarki meb donemleri arasinda encok her seyi karistiran fakat hic bir birsey cikmayan donem olsa gerek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@