banner476

Öğrencilere el öptüren okul müdürüne inceleme

KAHRAMANMARAŞ İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Yılmaz, Pazarcık ilçesinde bahçe kapısı dışında öğrencilere elini öptüren Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Yılmazcan hakkında inceleme başlatıldığını söyledi.

Haber 03.11.2017, 14:59
Öğrencilere el öptüren okul müdürüne inceleme

Pazarcık Anadolu Lisesi'nde ne zaman ve kim tarafından çekildiği bilinmeyen görüntülerde, müdür İbrahim Yılmazcan, okulun bahçe kapısı önünde oturuyor. Bu sırada okula gelen öğrenciler, Yılmazcan'ın elini öpüp, içeri giriyor. CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, olayı Meclis'e taşıdı.

Sosyal medyada da tepki çeken görüntülerle ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü de harekete geçti. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Yılmaz, "Pazarcık Anadolu Lise'mizde çıkan o görüntülerden sonra Pazarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'müzden gerekli bilgileri aldık ve hemen gerekli incelemeleri başlattık. Gelen raporlar doğrultusunda gerekli işlemleri yapacağız" dedi.

Müdüryİbrahim Yılmazcan ise gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Ömer KOÇ

DHA

Yorumlar (4)
metin 3 yıl önce
öğrenci öğretmen döver söver sayar, sorun olmaz, el öper ortalık karışır.sonra öğrenciler neden böle terbiyesiz diye hayıflanırız.
Hic 3 yıl önce
Öğretmenin elini öpünce ne oluyor anlamadım.. kültürümüzde el öpmek saygı göstergesidir...bu da mı suç oldu? Yakında gozunun üstünde kasin var diyecekler..ogretmenden ne alıp veremediği var bunların
Ahmet 3 yıl önce
Çok yanlış müdür ögrencilerin elini öpmeli
yozgatlı 3 yıl önce
yazık zaten gençler zorunlu olmadıkça eğitim fak. tercih etmemeye başladı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@