Öğretmenlerin Atama Taleplerine Genel Başkan Koncuk'tan Destek

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk atama bekleyen öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin Atama Taleplerine Genel Başkan Koncuk'tan büyük destek geldi.

Haber 22.11.2017, 15:10 22.11.2017, 15:17
Öğretmenlerin Atama Taleplerine Genel Başkan Koncuk'tan Destek

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk atama bekleyen öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin Atama Taleplerine Genel Başkan Koncuk'tan büyük destek geldi. Atama bekleyen öğretmenleri genel başkanlık binasında kabul eden İsmail Koncuk, öğretmenlere atama talepleri ile ilgili destek sözü verdi. Daha önce yapılacağı söylenen ve yapılmayan 10 bin öğretmen atamasını hatırlatan öğretmen adayları, İsmail Koncuk'tan bu konuda destek sözü aldı. Genel Başkan İsmail Koncuk bugün gerçekleşen bu görüşmeyi twitter hesabından bir paylaşımla takipçilerine paylaştı. 

İŞTE O PAYLAŞIM


Ataması yapılmayan öğretmenler ziyaretime geldiler.Ne istiyorlar?Tabi ki, "Verilen söz tutulsun." istiyorlar.Haksızlar mı?Sözünü tutmayanların kulakları çınlasın.Bu sözü unutmayacak, unutturmayacağız.


 

Yorumlar (2)
halaa mı 3 yıl önce
bitmedi gitti şu 10 bin muhabbeti.bu ne bencillik ? 50 bin alınsın herkes atansın..
mülakat kaldirilsin 3 yıl önce
Her kurum ve kişi mulakatin kaldirilmasinda hemfikirken yetkililer neden bunda diretiyorlar. Mulakattaki adaletsizlikler magdur doguruyor. Sonra ek atama istekleri vs vs. Bunlardan tamamen kurtulmak için eskisi gibi kpss baz alinarak atama yapilmalidir. Acil bu hatadan donunuz. Ayrica mulakat insanlari kusturuyor. İlk olarak uc kat cagirinca uc katin da umudu oluyor. 3 te ikisi alinmayinca küsüyor. Hak edip de atanamayan ve mulakat stresini yasayanlar da küsüyor. Herkes küsüyor özetle. Lütfen Allah için bu vebali sonlandirin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@