banner476

PYBS Bursluluk Sınavı Soruları ve Cevapları

Parasız Yatılılık ve bursluluk sınavı bugün saat 14.00 da başladı ve 15.20 de sona erdi. PYBS bursluluk sınavı soruları ve cevaplarına bu haber aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Haber 10.06.2017, 16:17 12.06.2017, 18:14
PYBS Bursluluk Sınavı Soruları ve Cevapları

Türkiye genelinde 1 milyonu aşkın öğrencinin girdiği Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı sona erdi. Sınavın sona ermesi ile birlikte gözler PYBS bursluluk sınavı soruları ve cevaplarına çevrildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan 100 sorudan oluşan sınav saat 14.00 başladı ve 120 dakika sürdü. Sınavdan çıkan adayların bir çoğu PYBS bursluluk sınavı soruları ve cevaplarını merak ediyor. PYBS bursluluk sınavı soruları ve cevapları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanacak.

PYBS BURSLULUK SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI. TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı PYBS bursluluk sınavı sorularını ve cevaplarını açıklar açıklamaz eş zamanlı olarak mebpersonel.com sitesinden sorulara ve cevaplara ulaşabilirsiniz.

PYBS bursluluk sınavı soruları ve cevapları kısa süre sonra mebpersonel sayfasında olacak. Takipte kalarak PYBS bursluluk sınavı sorularına ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Milli eğitim Bakanlığı tarafından sınav soruları ve cevapları açıklanana kadar YORUM kısmından sınav soruları ve cevaplarına ilişkin düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI beğenerek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

PYBS BURSLULUK SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI. TIKLAYINIZ

MEBPERSONEL.COM

Yorumlar (15)
ADMİN 3 yıl önce
https://youtu.be/vszqjhvmizo sorulari cevapladim a ki̇tapçiği cevaolari
isimsiz kisi 3 yıl önce
Bence matematik cok kolaydi turkcede ama fen sosyal biraz zordu
Senem 3 yıl önce
Ben 2016 ve 2012 pybslerini full yaptım diğer yılların ki de iyiydi.Bu sınav panikledim boşlarım var.Matematikte zorlandığını bir çok arkadaşım benle paylaştı.
Wkkekek 3 yıl önce
Ama 120 dk diuon 14:00 te başlarsa 15:20 demi biter dikkatli ol
elab 3 yıl önce
ne zaman yayınlanacak?
Hatice 3 yıl önce
Lütfen
pybs cevapları 3 yıl önce
yok ama nerde cevaplar :(
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@