banner476

Şehit Eşinin Adı Verilen Okulda Görev Yapıyor

Polis memuru Mehmet Çelik, İzmir’in Bornova ilçesinde GBT sorgusu yaptığı sırada şehit düşmüştü. Asker kaçağı olduğu öğrenilen saldırganın bıçaklı saldırısı sonucunda şehit olan polis memurunun ismi eşinin görev yaptığı okula verildi.

Haber 10.12.2019, 17:17 10.12.2019, 17:21
Şehit Eşinin Adı Verilen Okulda Görev Yapıyor

3 Yıldır Şehit Polis Mehmet Çelik Ortaokulunda Görev Yapıyor
6 Mart 2018 tarihinde Genel Bilgi Toplama sorgusu yaptığı sırada bıçaklı saldırgan tarafından şehit edilen Mehmet Çelik’in ismi eşinin görev yaptığı okula verildi. Şehit Polis Mehmet Çelik Ortaokulunda 3 yıldır görev yapan Aysun Çelik, yaşadıklarını anlattı. Eşinin isminin okula verildiği ilk dönemlerde tabelaya bakmakta zorlandığını söyleyen Aysun Çelik, soranlara okulun ismini söyleyemediğini de belirtti. Üzerinden geçen zaman ile bu duruma alıştığını belirten Aysun Çelik artık okulun ismini söyleyebildiğini ifade etti. Çelik,okulunu daha önce de çok sevdiğini fakat isim verilmesi ile daha fazla verildiğini ifade etti.
 

Okul Müdürü Eşi Yokluğuna Alışmaya Çalışıyor
İki çocuk babası Mehmet Çelik 47 yaşında şehit edildi. 17 yıllık evli olan Mehmet Çelik’in 2 çocuğu geride kalmıştı. 25 yıllık polis memuru olan Mehmet Çelik, şehit olduktan sonra eşi okul müdürü Aysun Çelik çocukları ile eşinin yokluğuna alışmaya çalışıyor.Şehit Polis Memurunun kızı Melike ve oğlu Emir de babalarının yokluğuna alışmaya çalışıyor. Çelik ailesinin acını paylaşmak isteyen öğretmen, veli ve öğrenciler böyle bir karar verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@