banner476

Şubat Atamaları En Yakın Kontenjan Tahmini

Şubat Atamaları En Yakın Kontenjan Tahmini için tıklayınız.

Haber 14.01.2016, 11:11 14.01.2016, 11:16
Şubat Atamaları En Yakın Kontenjan Tahmini
  Milli Eğitim Bakanlığı Şubat ayında 30 bin öğretmen ataması gerçekleştirecek. 30 bin kontenjanın branş bazında kadrolara dağıtılması sürecine girildi. En geç 3 hafta içinde hangi branştan ne kadar öğretmen atanacağı belli olacak. 

 Hangi branştan ne kadar öğretmen atanacağı belli olmadan önce en son ve en gerçekçi tahminleri çeşitli kriterleri baz alarak sizler için derledik. 30 bin atamada hangi branşa ne kadar pay düşecek sorusu için en geçrçekçi cevap aşağıdaki tablo olacaktır.

 2016 Yılı Şubat atamaları 30.000 kontenjan dağılımı(en yakın tahmin):
Mebpersonel.com / Özel Haber
Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (264)
haha 5 yıl önce
Yaw bergun kontenjan tahmini yapıyorsunuz elbet tutturacaksiniz , inanıyorum tüm ihtimaller denwniyor cunku
u 5 yıl önce
çok basit bir tablo yapmışsınız. 37 binde o kadarsa 30 bin de bu olur demek çok basit bir hesaplamadır. kimsenin hayalleri ile oynamayın. sırf tıklanmak için günlük tahmin yapıyorsunuz. illerin ihtiyaçları, bölgelerin ihtiyaçları, 21 bin öğretmenin doğuya gidecek olması, ilk atamada kaç puanla kapattığı gibi bir sürü etken varken ağustosa göre tablo çıkarmak çok yanlış.
Pdrci 5 yıl önce
Gerçekçi kontejan yazan var Mata 3000 yazan var tr de en çok açığı olan 3.bölüm pdr 1350 kontejan verilmiş :)))) sadece gülüyorum
inşallah 5 yıl önce
inşAllah böyle olur inşAllah
E.D. 5 yıl önce
Ay çok güldüm :) ilahi mebpersonel sen yok musunn. Arada böyle şakalar yapın gülmek güzel şey :) tarafsz bi meb personel olmanızı diliyor saygılarimi sunuyorum. pdr ciler olarak sizi kınıyor sizi takip edenleri uyarıyoruz. Meslegimize sahip çıktgmz gibi sizi yüceltebilecek her yola da taş koymaya oldukca istekliyiz. Allah sizi bizim şerrimizden korusun :)
PDRCİ 5 yıl önce
böyle bi̇r tabloda Allah hakkımızı bırakmayacaktır. atanma hakkımızı başka bölümlere veriyorlar
Pdr 5 yıl önce
Eylül de ki atamaya bakıp tahmin oluşturup can sıkıcı haber yapıyorsunuz. AÇIĞA GÖRE ALIM OLACAK DİYE KOCA BAKAN ÇIKTI KONUŞTU. Sınıf İngilizce dikab pdr ilk mat : Hakkımızı verecekler. Pdr ye 2500 ün üzeri gelecek . Diğer branşlara da güzel atamalar diliyorum . Bu tahmininiz yanlış . İlk beşte açığı bulunan branşlarımız gülecek Allah'ın izniyle
SINIFÇIYIIIIIIIIIZZ... 5 yıl önce
Allah im ya..bu ne sacma bi tablo Meb personel bak bizler vaktimizi ayirip şu siteye bakiyoruz adamakilli bi haber yapin..Hakkimiza giriyosunuz! Ya eyluldekine gore oranlama yapip da EN YAKIN TAHMIIIINN diye haber yapmaya utanmiyo musunuz siz yaa!! Az kaldi cook az kaldi bekleyip gorucez aylardir cektigimiz sıkıntılar biticek Allah in izniyle ve diyorum ki Sınıf 4000den assa almaaazz INSALLAH..Ulan bu ne yaa 5. Siniflari elimizden aldilar bi de ingilizce yi cikarttilar basimiza!! Atamanin.
20 bini doguya olacakmis bu arada duymadiniz mi?? O yuzden SINIFA EN AZ 4000 DIYORUM.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.AMIN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@