Trabzon Limanı Hissesi Tlman, İngiliz Ödüllü Ekonomi Dergisine Haber Oldu

banner483

İngiltere’nin ödüllü ekonomi dergisi Stockopedia , Türkiye Borsalarında işlem gören Trabzon Liman Hissesi TLMAN I haber yaptı .

Haber 12.11.2020, 21:44
Trabzon Limanı Hissesi Tlman, İngiliz Ödüllü Ekonomi Dergisine Haber Oldu

İngiltere’nin ödüllü ekonomi dergisi Stockopedia , Türkiye Borsalarında işlem gören Trabzon Liman Hissesi TLMAN I haber yaptı .

Stockopedia sitesinde TLMAN hisselerinin yatırımcı için ucuz ve sağlam olduğuna yer veren site TLMAN hisselerini yabancı yatırımcıya tavsiye olarak gösterdi .

İngiliz Ekonomi sitesi Stockopedia’nın TLMAN hisseleri için yaptığı haber...


Piyasanın Trabzon Liman İşletmeciliği As'ı izlemesinin nedenleri (IST: TLMAN)

Trabzon Liman Isletmeciligi As (IST: TLMAN) hisse fiyatı şu an 30,24 seviyesinde işlem görüyor. Ancak önümüzdeki 12 ay ve sonrasında fiyatın nasıl görüneceğini denemek ve tahmin etmek için güçlü ve potansiyel zayıf yönlerini bilmeye değer. Hissedarlar için ümit verici haber, bazı önemli finansal ve teknik önlemlere karşı iyi bir yığılma belirtileri göstermesidir ...

Trabzon Liman Isletmeciligi As, hisse senedi piyasasında yatırım getirisinin iki etkili faktörü olan yüksek kalite ve güçlü ivme ile en azından bir miktar maruz kalan küçük bir hisse senedi.

Güvenilir yatırım fikirleri arayan yatırımcılar arasında kalite ve ivme oldukça değerlidir. Bunun nedeni, kaliteli hisse senetlerinin esnek olma eğiliminde olması ve zaman içinde yatırım getirilerini artırabilen nakit üreten işletmeler olma eğilimindedir. Fiyat ve kazançları güçlü olanların beklentileri aşma alışkanlığı vardır.

Trabzon Liman İşletmeciliği As gibi bir paylaşımda kalite ve ivmenin neden bu kadar önemli olduğunu anlamak için işte yakından bir bakış:

IST'YE DAHA FAZLA VERİ TABANLI ANALİZ EDİN: TLMAN »

Kalite neden önemlidir ...
Stok analizi söz konusu olduğunda, şirket kalitesi yüksek karlılıkta ve güçlü endüstri lideri marjlarda kendini gösterme eğilimindedir. Bu tür firmalar istikrarlı, büyüyor ve genellikle satışları ve kazançları hızlanıyor. Ayrıca hiçbir muhasebe veya iflas riski belirtisi olmayan güçlü ve gelişmekte olan mali geçmişleri vardır.

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.'nin kalite ölçütlerinden biri de% 37,0 ile 5 yıllık Çalışan Sermayesi Getirisidir. İyi, çift haneli ROCE'ler, çok karlı bir şekilde büyüyebilen şirketler için bir göstergedir.

... ve momentum neden bu kadar güçlü
Hisse fiyatlarında ve kazanç artışında olumlu ivme eğilimleri ortaya çıkıyor. 52 haftanın en yüksek fiyatlarına yakın işlem gören ve piyasanın üzerinde performans gösteren hisse senetlerinde ipuçlarını bulabilirsiniz. Genellikle komisyoncu tahminlerini geçerler ve tahmin yükseltmeleri ve öneri değişiklikleri alırlar.

Hisse fiyatının son 12 ayda piyasaya göre% 298,2 getiri elde ettiği Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.'de de bunun işaretleri var. Piyasa oynaklığı ve ekonomik belirsizlik ivme üzerinde büyük bir engel olabilir, ancak daha önce güçlü hisse senetleri güven geri döndüğünde hızlı bir şekilde toparlanabiliyordu.

Özetle, iyi kalite ve ivme, en güçlü yükseliş trendindeki en iyi hisse senetlerinin bazılarına işaret ediyor. Bu faktör kombinasyonu, uzun yıllar boyunca yatırım getirilerini birleştirebilecek hisselerin bulunmasında ipucu olabilir.

İyi zamanlarda bu hisselerin satın alınması pahalı hale gelebilir. Ancak değişken piyasalarda, onları indirimli fiyatlardan satın alma şansı olabilir.

Bu potansiyel yatırımcılar için ne anlama geliyor?
Arkasında güçlü bir ivmeye sahip kaliteli hisse senetleri bulmak, dünyanın en başarılı yatırımcılarından bazıları tarafından kullanılan bir stratejidir. Ancak uyarıda bulunun: Bu faktörler gelecekteki getirileri garanti etmiyor ve Trabzon Liman İşletmeciliği ile ilgili bazı endişe alanlarını belirledik. Buradan öğrenebileceğiniz gibi.

Alternatif olarak, güçlü kaliteye ve ivmeye sahip olduğuna dair işaretler gösteren daha fazla hisse bulmak isterseniz, gelin ve bu Yüksek Kalite ve Momentum ekranına bir göz atın.

banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@