Anneler günü mesajları 10 Mayıs 2020

En güzel anneler günü mesajları, anneler günü sözleri haberimizde! İşte annelerinize yazabileceğiniz en güzel mesajlar…

Haberler 09.05.2020, 21:06 09.05.2020, 21:07
Anneler günü mesajları 10 Mayıs 2020

Anneler Günü Mesajları Annelerimiz bizler için dünyadaki en önemli varlıktır. Onlar bizleri en çok düşünen, önemseyen ve seven kişilerdir. Nitekim bizleri hiç kimse annelerimiz kadar sevemez ya da önemseyemez. Annelerimiz dünyadaki en değerli varlıklarımız bunun için onlara özel olan Anneler Günü de onlar kadar önemli. Annelerimizi hatırlamak, onları mutlu etmek için anneler günü en özel günlerden bir tanesidir. Annenize bu özel güne özel mesajlar atmak, güzel sözler yollamak isterseniz en güzel sözler ve mesajlar haberimizde.

En Güzel Anneler Günü Mesajları

  • Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

  • Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

  • Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

  • Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

  • Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günü Sözleri

  • Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

  • Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

  • Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

  • Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

  • Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@