banner476

Çilek tuzlu su böcek deneyi şaşırttı.

Son bir kaç gündür sosyal medyada yer alan çilek tuzlu su sonucu yapılan ve böceklerin çıktığı görüntüler çok ilgi çekti. Bu görüntüleri izleyenler Çilek yemeden önce bir kez daha düşünmeye başladılar.

Haberler 26.05.2020, 12:25
Çilek tuzlu su böcek deneyi şaşırttı.

Yıllar öncede ortaya çıkan Çilek bulunan tuzlu kapta böceklerin çıktığı deney birkaç gündür adeta sosyal meydada en çok ilgili duyulan konularda biri oldu.Görüntüleri izlyenler gördükleri böceklerden sonra aynı uygulamayı kendileride yapıp paylaşmaya başladılar.Özetle  tuzlu su bulunan bir kapa çilek eklenmesinden sonra çilek içinde bir sürü böcekğin çıktığı görülüyor.Bu görüntüleri izleyenler bundan sonra çilek yeme konusunu düşünürken bazılarıda bu şekilde çilkelerin içinden böceklerin çıkmasının bu çileklerin hormunlu olmadığı zararlı iilaçlama yönmeti ile yapılmadığı için organilk olduğu için çok faydalı olduğunu düşündükleri için Çilek yemeye devam edeceklerini ifade etti.

Çilek deneyi nasıl  yapılıyor öncelikle ılık bir su kabına tuz atıldıktan sonra Çilekler bu kaba konuyor ve yarım saaat gibi bir süre bekledikten sonra çilek dolu tuzlu suda böceklerin sıvı içinde çileklerden çıkıp ayrıştığı görülüyor.

çilek böcek

Çilek deneyi yapan bir çok kişi bu görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.İşte bu paylaşılan gürünütülerden biri.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@