banner476

Hamza AYDOĞDU Aksaray Valisi Oldu.Öğretmenler Twitter'ı salladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU Aksaray Valisi olarak atanınca öğretmenler Twitter'ı salladı.

Haberler 10.06.2020, 03:55 10.06.2020, 04:11
Hamza AYDOĞDU Aksaray Valisi Oldu.Öğretmenler Twitter'ı salladı.

Bugün yayınlanan valiler kararnamesi isle MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu Aksaray Valisi olarak atandı.

 Çok kısa süre içerisinde öğretmenler tarafından atılan "Aksaray Valisi " hashtagi adı altında atılan twitter mesajları ile MEB Personel Genel Müdürü Türkiye gündemine oturdu.

BÖYLE BİR ONUR HERKESE NASİP OLMAZ 

Öğretmen dostu Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’nun MEB'den ayrılmasını öğretmen camiası için bir kayıp olarak gören öğretmenler bu atamanın mülkiye camiası için hayırlı ve uğurlu olması yönünde dileklerini ifade ederken Hamza Aydoğdu’ya olan sevgilerini herkese nasip olmayacak bir şekilde gösteren öğretmetmenler adete twitterı salladılar.

41 ilin valisini değiştiği böylesine bir günde twitterda sadece "Aksaray Valisi " hashtaginin gündem olması olması tesadüf değildir.

Öğretmenlikten başlayıp Milli Eğitim Bakanlığının her kademesinden görev yapan ve uzun yıllardır Personel Genel Müdürlüğü görevini icra eden Hamza Aydoğdu’ya sevgi gösterisinde bulunan öğretmenler sevinç ve hüzün arasında duygularını dile getirdi.

MEB'de yeri asla doldurulamayacak öğretmen dostu sıfatı ile gönüllerde yer edinen ve bir yerden ayrılırken herkese nasip olmayacak bir şekilde Hamza Aydoğdu  için sevgilerini anlatan öğretmenlerin attığı o twittlerden bazıları;

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@