banner476

MEB Personel Genel Müdürü Ömer İnan'ın Twitter Hesabı

MEB Personel Genel Müdürü Ömer İnan'ın twitter hesabını haberimizde bulabilirsiniz

Haberler 12.06.2020, 17:25 12.06.2020, 17:32
MEB Personel Genel Müdürü Ömer İnan'ın Twitter Hesabı

Valiler kararnamesi ile MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Aksaray İli Valisi oldu. Hamza Aydoğdu'nun Aksaray ili valiliğine atanmasının ardından MEB Personel Genel Müdürlüğü görevine Ömer İnan getirildi. Bugün bakanlıkta görev devir teslimi yapıldı. Ömer İnan resmen göreve başlamış oldu.


Ömer İnan yıllardır bakanlıkta başarılı bir şekilde Personel Daire Başkanlığı yapmıştı Personel Genel Müdürlüğü görevini de başarıyla yapacaktır. Ömer İnan'ın Personel Genel Müdürlüğü görevine getirilmesinin ardından sosyal medyada özellikle twitterda öğretmenler Ömer İnan'ın twitter adresini aramaya başladı. Biz de MEB Personel Yeni Genel Müdürü olan Ömer İnan'ın twitter hesabını haberimize ekliyoruz. 

İşte MEB Personel Yeni Genel Müdürü Ömer İnan'ın twitter adresi: @omerinan06
Ömer İnan'ın twitter hesabını takibe almak için  tıklayabilirsiniz.

ÖMER İNAN KİMDİR?

1974 Ankara doğumlu olan Ömer İnan Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Fakültesi Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığında bugüne kadar birçok görevde bulunan Ömer İnan, 1997-2005 yılları arasında öğretmen, 2005-2012 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığında görev yaptı. 2012-2018 tarihleri arasında  MEB Personel Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yaptı. Bakan Ziya Selçuk döneminde Özel kalem müdürlüğü yapan Ömer İnan, 10 Haziran 2020 tarihinde MEB Personel Genel Müdürü olarak göreve başladı.

Ömer İnan, evli olup 2 çocuk babasıdır.

MEBPERSONEL.COM/ÖZEL HABER

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@