banner476

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’a En Büyük Zararı Beceriksiz Bürokratları ve Danışmanları Veriyor

Haberler 09.05.2020, 16:17
Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’a En Büyük Zararı Beceriksiz Bürokratları ve Danışmanları Veriyor

Manşet biraz ağır ve iddialı oldu diyebilirsiniz. Göreve geldiği günden bu tarafa destek verdiğimiz Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’u uçuruma götüren iki yüzlü bürokratlarını , eğitim camiası ve Ak Parti tabanını zerre kadar tanımayan tek derdi ticaret olan bürokratlarını ve danışmanlarını Bakan Ziya SELÇUK uyarmalıdır .

Mebpersonel- Özel Haber

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’u göreve geldiği günden bu tarafa destekliyoruz . Başarılı olmasını canı gönülden istiyoruz . 

Ziya Selçuk hocamız başarılı olursa , kazanan çocuklarımız ve ülkemiz olur .

Ziya SELÇUK Hocamızın başarısız olması için içerde çalışan , Bakan’a operasyon yapan iki yüzlü bürokrasi ve bir de tek dertleri para olan , ticaret olan ve artık yaptıkları işler ayyuka çıkmış bürokratları .

Şimdi sizlere Yeğitek Genel Müdürü Anıl YILMAZ’ın , Lise öğrencilerimize rehber diye program yaptırdığı ismi verelim.

Ateist , dinsiz Aziz Nesin’in oğlu Ali Nesin, Eba’a öğrencilerimize mesleki rehberlik yapacak .

Eba sitesinde yer alan Ali Nesin tanıtımı


 

Eba platformunun bağlı olduğu Yeğitek Genel Müdürlüğünün başında genel müdür Anıl YILMAZ bulunuyor.

Bu kişi göreve geldiği günden bu tarafa , Ak Partili muhafazakar daire başkanlarının tamamını bir şekilde ya görevden aldı ya uzaklaştırdı . Yerlerine daire başkanı olarak getirdiği kişiler , Ak Parti muhalifi ya da düşmanı , Cumhurbaşkanımızdan nefret eden tipler bile var .

Şimdi bu zihniyeti taşıyan kişilerin öğrencilerimize Mesleki Rehberlik yaptırmak için Ali NESİN’i çıkartması normal .

Burada yıpranan ne genel müdür Anıl Yılmaz , ne de Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ olur .Tek yıpranan Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK oluyor .

Bakan Ziya SELÇUK’un göreve getirdiği bazı genel müdürler ve Bakan Yardımcısı ; iktidarda sanki Ak Parti yokmuş , Recep Tayyip ERDOĞAN’da Cumhurbaşkanı değilmiş gibi hareket ediyor .

Çocuklara okunacak masalları seçen danışmanlarının da Ak Parti ve muhafazakar camiaya uzak , hatta onlardan nefret eden kişiler olduğunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok...

Tüm bunlar milli eğitim camiasında dedikodu olarak derinden derine konuşuluyor . Milli Eğitim Bakanlığında , Bakan’ın yüzüne gülüp arkasında iş çeviren münafık bürokratlar bu konuları şikayet olarak yukarıya yada Stk’lara iletiyor .

Sonuç olarak ; Ziya SELÇUK’u , Milli Eğitim Bakanı yapan irade Sayın Cumhurbaşkanımızdır . Ziya Selçuk , Ak Parti iktidarının Bakanı olarak tarihe geçmiştir . Ziya SELÇUK’un göreve getirdiği Bakan Yardımcısı ve bürokratların bir kısmı Ak Partili muhafazakar kişileri görevden alıyor , yerine Ak Parti düşmanı , eğitim ve Eğitim camiası İle alakası olmayan tüccarları göreve getiriyor .

Herşey bittiğinde kimse bu bürokratları , Bakan yardımcılarını hatırlamaz .

Hatırlanacak tek şey Bakan Ziya SELÇUK ve icraatleridir.

Yorumlar (13)
Matematikçi 3 ay önce
Milli eğitim adı üstünde her kesime hitap etmelidir ve siyaset üstü bir kurumdur. Sadece belli bir kesimi memnun edecek yaklaşımlar doğru değildir. Egitim her türlü kaygıdan uzak bilimsel olmalıdır. Din eğitimi zaten aileler başta olmak üzere kurumlarda da yeteri kadar verilmektedir.
İngilizceci 3 ay önce
Admin sen de akpartinin web sitesi misin? Yoksa öğretmenlerin mı? Önce bi ona karar ver. Bir eğitim sitesinin bir partiye taraf ya da karşıt olması asla kabul edilemez.
YOK 3 ay önce
Ülkeye topluma mal olmuş, mirasıyla halen çocukları okutan eğiten bir insanı ateist dinsiz gibi yaftalarla dışlayan, ayrımcı, ülkede yalnızca akp seçmeni yaşıyor sanan cahil ve bağnaz insanlarsınız. Bu sayfanın öğretmeni düşünen tarafsız bir sayfa olduğını sanırdım ama sizde siyasetin köpeği olmuşsunuz.
Mb 3 ay önce
Bu ülkede sadece akpliler var değil mi? Geri kalanlar hiç önemli değil. Saçma sapan düşüncelerinizi kendinize saklasanız keşke. Hala demokrat ve eşitlikçi olduğunuza inanmaya devam ederdik belki.
Vatandaş zeki 3 ay önce
Meb personel siitesi olarak siz de ayrıştıran dışlayan bir anlayıştasınız. Ne demek bakan yapan irade... İrade milletindir ve cumhur 80 milyondur. 80 milyon sizin gibi düşünecek değil Allah'ın inanç konusunda serbest bıraktığı insanı zaptı rapt aitına alma anlayışı hangi düşünce veya düşünce fukaralığının ürünüdür.
Egitimci 3 ay önce
Bakan beyin kendinin de en son koy enstituleri ile ilgili soyledikleri neydi. Onunda gizli ajandasi olabilir. Yapilan ince ve bilincli yanlislar var. Gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler. Su akar yolunu bulur.
Öğretmen 3 ay önce
İş yapan ve devleti milleti düşünen Bürokratlar dışarda...
Objektif ol 3 ay önce
Peki tarafsız olan siz misiniz ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@