Öğretmenlerimiz bu süreçte neler yapıyor?

Öğretmenlerimiz bu süreçte neler yapıyor?

Öğretmenlerimiz bu süreçte neler yapıyor? diyenlere Personel Genel Müdür Hamza AYDOĞDU cevap verdi Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU koronavirüs tedbirleri kapsamında uzaktan eğitimde olan öğretmenlerimizin aslında bu süreçte çok şey yaptıklarını ancak bunun reklamını yapmadıklarını belirtti.

Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU koronavirüs tedbirleri kapsamında uzaktan eğitimde olan öğretmenlerimizin aslında bu süreçte çok şey yaptıklarını ancak bunun reklamını yapmadıklarını belirtti.

AYDOĞDU ,bu olağan üstü süreçte öğretmenlerin inanılmaz bir gayret içinde olduklarını aslında çok şeyler yaptıklarını ama bunun reklamını yapmadıklarının açıkladı.

AYDOĞDU bu konu ile ilgili açıklamalarını şu şekilde sürdürdü ;

"Bu süreçte öğretmenler çok şey yapıyor ama biz bunun reklamını yapmıyoruz,uzaktan eğitime katılan öğretmen sayımız 596 bin 211 , psikoloji destek grublarına katılan öğretmen sayımız 99 bin 216 , vefa destek grublaında çalışan öğretmen sayımız 43 bin, maske, dezenfaktan vb gibi  üretim çalışmalarına katılan öğretmen sayımız, Ölçme değerlendirme hizmetlerinde çalışan yani sınavlar için soru hazırlayan öğretmen sayımız 76 bin , kültürel faatliyetlerde çalışan öğretmenlerimiz 128 bin ve daha bir çok bilinmeyen alanda çalışan öğretmen sayımız 30 bin, Sonuç olarak öğretmenlerimiz gösteriş yapmadıkları için, reklam yapmadıkları için mütevazi oldukları için bazı kendini bilmezler eğitimciler ne yapıyorlar diyorlar.. Öğretmenlerimiz her yerdeler " dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum