banner476

Yusuf Kaplan: Bakan Ziya Selçuk'a Saldıracağım, Duman Edeceğim.

Yeni Şafak Yazarı Yusuf Kaplan: Bakan Ziya Selçuk'a Saldıracağım, Duman Edeceğim.

Haberler 10.05.2020, 12:46
Yusuf Kaplan: Bakan Ziya Selçuk'a Saldıracağım, Duman Edeceğim.

Mebpersonel.com -Özel Haber Yenişafak yazarı Yusuf Kaplan katıldığı bir programda Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK için çok sert ifadeler kullanarak adeta tehdit etti.

Bakan Ziya SELÇUK için o arkadaş diyen Yusuf Kaplan ; 

Ziya Selçuk'un Cumhurbaşkanı ile pazarlık yaptığını. Pazarlıkta,kendi müfredatını yapacağını ve bürokrat atamalarına karışılmaması yönünde pazarlık yaptığını, sen kimsin bulunmaz hint kumaşımısın  ifadelerini kullandı.

Ayrıca Maya okullarına bakıp ,Bakan Ziya SELÇUK'UN nasıl bir kuşak yetiştirdigini görün.

Bakan Sekçuk'un, ilk golü kendilerine attığını ,Yusuf TEKİN döneminde bizim birikimiz olan eğitim  camiasında ki  insanları temizlediğini ve bundan  ötürü şimdi ben devreye  girecegim mecburen saldıracagım duman edecegim .

Bakan Ziya SELÇUK'U kastederek kimsede adamı lav etmiyor ifadelerinde bulundu.

İşte T.C Miili Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK'a kameralar önünde saldıracağım ve duman edeceğim diyen Yusuf KAPLAN'IN o Konuşması 

Yorumlar (22)
Alibey 3 ay önce
Sayın Bakanımızı kimseye yedirtmeyiz. Hele sizin gibilere asla...
Mrt 3 ay önce
Sayın Bakan bu memlekete liyakati yerlestirmeyi çalıştıkça bazı din bezirganligı yaparak meb de her birimde koltuk kapmış zerre kadar haktan hukuktan haberi olmayan iş bilmeyen ama Allahı kitabı da dilinden düşürmeyen kişilerin hedefi oldu ve oluyor.Sayin yusuf kaplan bilse ki bu kişilerin ekmeğine yağ sürüyor bilse ki ziya öğretmen bu memleketin egitimini ogretimini dünya seviyesinin üstüne tasimaya çalışıyor ve bilse ki bu bakan egitimde liyakati hakki hukuku savunuyor o zaman bu soylediklerine pişman olur.ben bir egitimci olarak ziya selcuktan razıyım Allah da ondan razı olsun.
Dadal 3 ay önce
Artık hak yiyemediklerini itiraf ediyor.Sorsan sana adalet kavramını öyle anlatirki hayran kalırsın.ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
mahsun 3 ay önce
sen kimsin Yusuf cukkkk...
Adem 3 ay önce
Allah ıslah etsin.
Egemen Kaya 3 ay önce
Senin zihniyetini sevimsiz adam...
Akbaba 3 ay önce
Gelmiş geçmiş en iyi bakan ve onu yemek isteyen akbabalar
Öğretmen 3 ay önce
Beter olun zorunuza gidiyor değil yalama sürüsü Yusuf tekinmiş eğitimin içine edeni savunarak zaten niyetini belli ettin arkasındayız her daim bakanımızın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@