ABD’li Sanatçı Della Miles: Keşke Türk Yöneticiler Trump Yönetimine Eğitim Verse!

ABD’li ünlü sanatçı Della Miles, Türk yöneticilerin ABD’li yöneticilere kriz yönetimi eğitimi vermesini diledi! İşte detaylar…

Kamudan Haber 09.05.2020, 01:45
ABD’li Sanatçı Della Miles: Keşke Türk Yöneticiler Trump Yönetimine Eğitim Verse!

Whitney Housten ve Michael Jackson gibi dünyaca ünlü birçok sanatçının vokalistliğini yapan ünlü sanatçı Della Miles, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında açıklamalarda bulundu. Della Miles yaptığı açıklama ile sosyal medyada gündem konusu oldu. Ünlü sanatçının bir süre önce ülkemize yerleştiği ve yılının büyük bir kısmını İstanbul ve Marmaris’te geçirdiği biliniyor. Miles daha önce Türkiye ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulunmuştu.

Ünlü Sanatçı Türk Yetkililerin ABD Yönetimine Kriz Yönetimi Eğitimi Vermesini Diledi!

Ünlü sanatçı Della Miles sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bir ABD vatandaşı olarak, Türkiye Cumhuriyeti milletine bir dilekçe versem, başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere, sayın Süleyman Soylu ve Fahrettin Koca 6 aylığına Donald Trump ve ekibine kriz yönetimi eğitimi vermek için ABD’ye göndermeyi kabul ederler mi acaba?” ifadelerine yer verdi. Miles açıklamasına, “Saydığım bu Türk yöneticiler, ABD’de eğitim verseler eminim Amerika Birleşik Devletleri’nin yönetim kalitesi bir anda artış gösterecektir” sözleri ile devam etti.

Ünlü sanatçı Della Miles yaptığı açıklamalar ile Türkiye’nin korona virüs ile mücadeleyi en iyi şekilde yürüttüğünü ifade ederken, Trump yönetimine ağır eleştirilerde bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@