Chp'li Ağbaba banka promosyonları hakkında konuştu

Chp'li Ağbaba banka promosyonları hakkında konuştu

Chp'li Ağbaba banka promosyonları hakkında konuştu

Chp'li Veli Akbaba banka promosyonları hakkında açıklamalarda bulundu. Promosyon ödemelerinin düşük olduğunu söyleyen Ağbaba ödeme tutarlarının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini kaydetti.

Veli Ağbaba şu açıklamayı yaptı:

"Kamu bankalarınca yapılan düşük ödemeler bu enflasyon ortamında kabul edilemez. Kamu bankaları promosyon ödeme tutarlarını yeniden gözden geçirmelidir. Asgari ücret altında maaş alan emeklilerimiz banka promosyonları ile bir nebzede olsun enflasyon karşısında kendilerini korumak istemektedirler. Milyonlarca emekliye maaş ödemesi yapan kamu bankalarının şu an emeklilerimize sundukları promosyon tutarları, özel bankaların katbekat altındadır. Milyonlarca emekliye maaş ödemesi yapan kamu bankalarının emekli promosyon tutarını özel bankalar seviyesine çıkarması ve SGK'nın gerekli düzenlemeyi yaparak promosyon artışlarını bir kritere bağlaması gerekmektedir."

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum