EBA Giriş İlkokul Ortaokul Lise Öğrencileri İçin

EBA Giriş İlkokul Orrtaokul Lise Öğrencileri İçin

Kamudan Haber 08.05.2020, 14:00
EBA Giriş İlkokul Ortaokul Lise Öğrencileri İçin

EBA Giriş İlkokul Orrtaokul Lise Öğrencileri İçin EBA  üzerinden uzaktan eğitimler devam ediyor. Eba giriş yap noktasından bir çok öğrenciden sorun yaşayanlara bu sayfamızda Eba giriş yap konusunda  kısaca bilgi vereceğiz.Bilindiği üzere okullara şu an 30 Nisan 2020 tarihine kadar  ara  verildi. 30 Nisan'a kadar eba giriş yapmak isteyen öğrenciler ne yapacak?

EBA GİRİŞ YAP

Öncelikle  www.eba.gov.tr adresi üzerinden sistem giriş yapıldıktan  sonra sag ortada köşede bulunan " EBA'YA  DEVAM ET " tıklandıktan sonra açılan sayfada "T.C Kimlik no "ve "Güvenlik kodu " girişi yapıldıktan sonra yine aynı şekilde yanda bulunan " EBA'YA  DEVAM ET tıklanarak EBA sitemine giriş yapılacaktır.(RESİM 1)

Milli Eğitim Bakanlığı yoguluğu engeleme adına EBA giriş yap kısmında  saat ve gün ksıtlaması getirdi.  Gerekli bilgileri girdikten  "BilgilendirmeBu sayfadaki tabloda belirtilen ve size uygun olan saatlerde EBA'yı kullanabilirsiniz.Tekrar deneyiniz"  söyle bir uyarı alırsanız ". Bu saatlerde giriş yapmanız engelenmiş durumdadır.(Resim 2)

Aşağıdaki tabloya bakarak girişi yapacagınzı saat ve günleri öğrendikten sonra o saatlerde giriş yapabileceksiniz.

( ilkokul öğrencileri sadece pazar günleri gün boyunca giriş yapabicelktir.)

İşte sınıf bazlı EBA öğrenci giriş saatleri:

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@