İki Bakan Yardımcısı Atama Kararı Resmî Gazetede Yayınlandı.

İki Bakan Yardımcısı Atama Kararı Resmî Gazetede Yayınlandı.

11 Eylül 2021 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı


11 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre, iki bakanlığa ve bir kuruma atama yapıldı buna göre Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı bakan yardımcılığına, Faruk ÖZÇELİK ve Ertuğrul SOYSAL atandı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına Kırıkkale Valisi Yunus SEZER getirildi.

ATAMA KARARLARI

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

Bakan Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Faruk ÖZÇELİK atanmıştır.

Bakan Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ertuğrul SOYSAL atanmıştır.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Kırıkkale Valisi Yunus SEZER atanmıştır.

TİCARET BAKANLIĞI

Uluslararası Anlaşmalar ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hüsnü DİLEMRE atanmıştır.

Serbest Bölgeler Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Emel EMİRLİOGLU atanmıştır.

Ticaret Araştırmaları ve Risk Değerlendirme Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mehmet TAN atanmıştır.

10 Eylül 2021

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.