Miktar beğenilmedi, promosyon ihalesi ertelendi!

Miktar beğenilmedi, promosyon ihalesi ertelendi!

Miktar beğenilmedi, promosyon ihalesi ertelendi!

Yetkili sendika ile Vakıfbank arasında 2017 yılında imzalanan promosyon anlaşması gereğince Adalet Bakanlığı personeline 2021 yılında ortalama 850 ile 1000 TL civarında maaş promosyonu verilmişti.

Eski anlaşmanın geçerlilik süresi 1 Eylül'de sona ermektedir. Promosyon anlaşması adliyelerde, ceza infaz kurumlarında, icra dairelerinde, idari yargıda ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan 150 binden fazla memuru yakından ilgilendiriyor.

Aldığımız bilgilere göre, promosyon anlaşmasında 8 bankanın 7'si teklif vermeden çekildiği yönünde.

Sadece Vakıfbank'ın 20 bin 100 TL'lik bir teklif verdiğini öğrendik. Teklif düşük bulundu ve Promosyon ihalesi ileri bir tarihe ertelendi.

Adalet Bakanlığı personeli yapılacak promosyon anlaşmasının en az 35 bin TL olmasını talep ediyor.

PROMOSYON REKORU HARRAN'DA

Harran Üniversitesi tarafından yapılan banka promosyon ihalesi sonucunda İş Bankası tarafından 3.300 personele 3 yıllık kişi başı 37.250 TL ödeme yapılması kararlaştırıldı. Kişi başı 37.250 TL banka promosyon ödemesinin Türkiye rekoruna sahip en yüksek Üniversite olduğu öğrenildi.
Gazetememur.com

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

34 Yorum