Valilikten Türkiye rekoru kıran 'promosyon' anlaşması

Valilikten Türkiye rekoru kıran 'promosyon' anlaşması

Valilikten Türkiye rekoru kıran 'promosyon' anlaşması

Hakkari Vali Yardımcısı ve Belediye Başkan Yardımcısı Vekili Mustafa Berat Kasımoğlu başkanlığında Hakkari Valiliği, kentte hizmet veren bankaların şube müdürlerinin katılımıyla memur maaş promosyon ihalesi gerçekleştirdi. İhale Komisyon Başkanı olarak görev yapan Vali Yardımcısı Mustafa Berat Kasımoğlu'nun diretmesi ile ihale oldukça çekişmeli geçti.

Valilik personeli ile İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ve Meteoroloji Müdürlüğü personelinin 3 yıllık maaş banka promosyonu ihalesi sonuçlanarak, rekor rakam veren Vakıfbank Hakkari Şubesi kazandı

Hakkari Valiliği, 5 banka ile yaptığı memur maaş promosyon ihalesinde Türkiye rekoru kırarak 8 bin TL verilmesini sağladı..

Sözleşmeyi imzalayan Vali Yardımcısı Mustafa Berat Kasımoğlu, maaş banka promosyonu çerçevesinde olduğu gibi her zaman çalışanlarının yanında olduklarını ve bir rekora imza attıklarını ifade ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

İlgili bazı banka müdürleri ise bunun bir Türkiye rekoru olduğunu ifade ettiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

16 Yorum