Van Halkı İl Milli Eğitim Müdürüne Sahip Çıktı

Van'da İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin'in görevden alınması nedeniyle sosyal medya üzerinden tepki yağdı. Van halkı #VanlıEvladınaSahipÇık etiketiyle bu duruma tepki gösterdi.

Kamudan Haber 27.01.2018, 09:13 27.01.2018, 09:49
Van Halkı İl Milli Eğitim Müdürüne Sahip Çıktı

Van'da yaptığı çalışmalara eğitim alanında insanların gönlünü kazanan Kıyasettin Kırekin'in Van İl Milli Eğitim Müdürlüğünden alınarak MEB Müşavirliğine atanması Van'da tepkiyle karşılandı.

Kıyasettin Kırekin Müdürün görev değişikliği nedeniyle sosyal medya üzerinden #VanlıEvladınaSahipÇık hastag çalışması yapıldı ve bu duruma büyük tepki gösterildi.

Kıyasettin Kırekin, Vanlı olması nedeniyle halk tarafından çok sevilen ve eğitim alanında yaptığı çalışmalarla halkın gönlünde taht kuran bir yönetici olması bu tepkilerin çığ büyümesine neden oldu. 

Oluşturulan hastag kısa sürece binlerce tweet aldı ve Türkiye gündeminin 3. sırasına oturdu. İşte Türkiye gündemine oturan hastag'e atılan bazı twitler:

MEBPERSONEL.COM/ÖZEL HABER

Yorumlar (5)
Arzu 2 yıl önce
Helal olsun
hadar 2 yıl önce
mükemmel bir insan van in ona cok ihtiyaci var
Murat YARICI 2 yıl önce
müdürmüze dokunmayın lütfen.
Vanlı 2 yıl önce
Sahip çıkslım mutlaka. Fakat bir anket yapmak lazım krekin ne kadar başarılı. Eyer giderse işi rast gelsin yerine gelen liyakatli oşini bilen yine bir vanlı olsun.
Tlp 2 yıl önce
Önemli olan liyakat. Şuralı burali muhabbeti yapiyosunuz ondan sonra da başkalarını faşizmle suçluyorsunuz. Gerçekten çelişkilerle dolusunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@