banner476

BİM aktüel ürünler kataloğu 11- 14 Ağustos indirimleri belli oldu

BİM aktüel ürünler kataloğu 11- 14 Ağustos indirimleri belli oldu. Bim marketlerinde indirimler devam ediyor.Ayçicek yağı,sirke, pirinç, bal,süt, makarna sosu gibi bir çok gıda ürünü 11 Ağustos tarihinden itibaren bim marketlerinde indirimli olarak yerlerini alıyor.Bim marketler de bu hafta televizyon,çok amaçlı dolap,kulaklık, şarjlı el süpürgesi,akıllı saat, mutfaklarını için blender seti , saklama kabı ve daha bir çok pratik ürün BİM aktüel ürünler kataloğun'da 11- 14 Ağustos sizleri bekliyor.

Marketler 10.08.2020, 10:43
BİM aktüel ürünler kataloğu 11- 14 Ağustos indirimleri belli oldu

BİM aktüel ürünler kataloğu 11- 14 Ağustos indirimleri belli oldu. Bim marketlerinde indirimler devam ediyor. Ayçicek yağı,sirke, pirinç, bal,süt, makarna sosu gibi bir çok gıda ürünü 11 Ağustos tarihinden itibaren bim marketlerinde indirimli olarak yerlerini alıyor.

BİM aktüel ürünler kataloğu 11- 14 Ağustos

BİM aktüel ürünler kataloğu 11- 14 Ağustos 

Bim marketler de bu hafta televizyon,çok amaçlı dolap,kulaklık, şarjlı el süpürgesi,akıllı saat, mutfaklarını için blender seti , saklama kabı ve daha bir çok pratik ürün BİM aktüel ürünler kataloğun'da 11- 14 Ağustos sizleri bekliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@