BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri açıklandı

Bim marketlerde haziran ayının ilk günlerinde geçerli indirimlerin olduğu BİM aktüel ürünler kataloğu yayımlandı.Sizlerde BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimlerini inceleyebilir , fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Katalog'ta un çeşitleri,pirinç,sirke çiğ köfte gibi gıda ürünü, televizyon,elektrik süpürgesi gibi elektronik ürünler mutfağınız için tencere,tava ,servis tabağı ve daha bir çok kullanışlı ürün sizleri bekliyor. İşte BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri

Marketler 29.05.2020, 10:09 29.05.2020, 10:24
BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri açıklandı

BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri açıklandı.Sizlerde BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimlerini inceleyebilir , fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Katalog'ta un çeşitleri,pirinç,sirke çiğ köfte gibi gıda ürünü, televizyon,elektrik süpürgesi gibi elektronik ürünler mutfağınız için tencere,tava ,servis tabağı ve daha bir çok kullanışlı ürün sizleri bekliyor. 

BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri

Bim'de ramazan sonrası gıda ürünlerinde indirimler devam ediyor. Bim market rafların un çeşitleri,pirinç,mercimek çeşitleri,ceviz yağı gibi bir çok gıda ürünü BİM aktüel ürünler kataloğu'da sizleri bekliyor.

BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri

Mutfağınız için tencere seti,tava seti yemek takımı,servis seti, erzak kabı ve daha bir çok ürün BİM aktüel ürünler kataloğu 'da.

BİM aktüel ürünler kataloğu 2 - 5 Haziran indirimleri

BİM aktüel ürünler kataloğu'da 5 haziran'dan itibaren eviniz için televizyon,elektrik süpürgesi, otomatik sıvı savunluk ve daha fazla ürün evinizde kullanabilmeniz için uygun fiyatlara sizler için

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@