11 Ocak Cuma Günü Kar Tatili Olan İller Ve İlçelerin Güncel Listesi

11 Ocak Cuma Günü Kar Tatili Olan İller Ve İlçelerin Güncel Listesi

11 Ocak 2013 Cuma Kar Tatili Olan İller 11 Ocak Cuma Günü Kar Tatili Olan Okullar İller Ve İlçeler Listesini Güncel olarak bu sayfamızda bulacaksınız

Bingöl'de etkili olan yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle taşımalı eğitim kapsamındaki tüm öğrenciler için okullar 1 gün tatil edildi.

        Valilikten yapılan yazılı açıklamada, il merkezi ve ilçelerdeki ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında taşımalı eğitim kapsamındaki tüm öğrenciler için kar yağışı ve fırtına nedeniyle 11 Ocak 2013 Cuma günü tatil edildiği bildirildi.

Karabük'te, yoğun kar yağışı nedeniyle yarınokulların tatil edilmesine karar verildi.


Yoğun kar yağışının etkili olduğu Bartın ile Karabük'te merkez ve tüm ilçelerinde, ilk ve orta dereceli okulların yarın (cuma) için tatil edilmesine karar verildi


Eflani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, soğuk hava şartlarının devam etmesi nedeniyle ilçede yarın da (11 Ocak Cuma) ilk ve orta dereceli okulların 1 gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.

Ayrıca, Kaymakamlık açıklamasında, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamilelerin de idari izinli sayılacakları belirtildi.

Bolu'da da eğitime verilen araya yarın da devam edilirken, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamileler ile sağlık kurulu raporuyla belgelendirilmiş kronik hastalığı olan personelin yarın ve 11 Ocak'ta idari izinli sayılacağı belirtildi.

Düzce'de de benzer şekilde yarın ve cuma günü eğitim yapılamayacak.

Hakkari'de kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün ara verildi.

Kilis'te de elverişsiz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi. Ayrıca valilikten yapılan açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli kamu personelinin de yarın izinli sayılacağı kaydedildi.

Ordu'nun Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çaybaşı, Gölköy, Kabataş, Kabadüz, Korgan, Kumru, Ulubey, Gürgentepe ve Mesudiye ilçelerinde yarın ve Cuma günü eğitime ara verildi.

Bitlis'te yatılı ilköğretim bölge okulları dışında, Bitlis merkez ile Tatvan, Hizan ve Güroymak ilçelerinde 2 gün, Ahlat, Mutki ve Adilcevaz ilçelerinde ise 1 gün eğitime ara verildi.

Kar yağışının etkili olduğu Mardin, Siirt ve Bingöl'de de yarın için eğitime ara verildi. Mardin ve Siirt'te kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacak.

Trabzon'un bazı ilçe, belde ve köyleri, Gümüşhane'nin Kürtün ve Rize'nin İkizdere ilçesi ile merkeze bağlı 14 köyde yarın eğitime ara verilecek.

Samsun'un Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerinde eğitime 2 gün ara verildi.

Kar yağışı nedeniyle Şırnak'ta da ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün daha ara verildi.HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum