2022 EKYS Sınavı (Müdür-Müdür Yardımcılığı) Hazırlığı İçin En İyi Kitaplar.

2022 EKYS Sınavı (Müdür-Müdür Yardımcılığı) Hazırlığı İçin En İyi Kitaplar.

2022 EKYS için hazırlıklar başladı. Okul müdür ve müdür yardımcılığı pozisyonları için yapılan bu sınavlar bu yıl da yapılacak.

20 Mart 2022 tarihinde yapılacak olan EKYS için adaylar hazırlıklara başladı.

2022 EKYS sınavı için başvuru tarihleri ise 3 Şubat 2022 ile 7 Şubat 2022 arasında belirlendi. EYKS’ ye girecek öğretmenlerin sabırsızlıkla beklediği bu tarihlerin açıklanmasının ardından sınav için kaynak arayışları da başladı.

Sınava girecek olanların akıllarındaki en önemli sorulardan biri de hangi kaynakların hazırlık için en iyi olduğu.

Sınavın son 3 yıldır yapılması nedeni ile piyasada çok fazla kaynak bulunmuyor.

Ancak bulunan kaynaklar sınav hazırlığı için yeterli olabiliyor.

İşte 2022 EYKS sınavı hazırlığı için en iyi kaynaklar…

  1. EYKS Meb Okul Müdür Ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımlı Hazırlık Kılavuzu Yargı Yayınları: Bu yayın 2021 sınavının kılavuzu dikkate alınarak hazırlanmış bir yayındır. İçerisinde sınavın içeriğine dair hem konu testleri hem de konu anlatımları bulunmaktadır.
  2. MEB Müdür Ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımlı Soru Bankası Editör Yayın Evi: Kılavuza uygun düzenlenen bu kitap daha önceki çıkmış sorulara göre hazırlanmıştır.
  3. MEB EYKS Müdür Ve Müdür Yardımcılığı Hazırlık Kitabı Data Yayınları: Sınav konularını tek tek ele alan bu kitapla sınava hazırlanabilirsiniz.
  4. MEB EYKS Müdür Ve Müdür Yardımcılığı Soru Bankası Data Yayınları: Bu kitapta sınava dair konulara hazırlanmak için sorular bulunuyor.
  5. MEB EYKS Okul Müdür Ve Müdür Yardımcılığı Zamanım Az Diyenlere Hızlı Tekrar Kitabı Kariyer Meslek Yayınları: Bu kitap sınava hazırlık için konuları hızlıca tekrar etmenizi sağlıyor.
  6. MEB EYKS Müdür Ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımlı Pegem Yayınları: EYKS sınavı için en iyi kaynaklardan biri olan Pegem Yayınlarının bu kaynağı sınava hazırlanmanızı sağlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.