Ali Yalçın'dan promosyon çağrısı: Tek taraflı iptal edin

Ali Yalçın'dan promosyon çağrısı: Tek taraflı iptal edin

Ali Yalçın'dan promosyon çağrısı: Tek taraflı iptal edin

Memurlar 3 yıllık süreyle maaşlarını herhangi bir bankaya taşımak suretiyle anlaşmalı bankalardan promosyon ücretleri almakta. Artan enflasyon oranları, gün geçtikçe rekor kıran promosyon ödeme haberleri geldikçe, promosyonların revize edilmesi konusunda talep artmakta. Bir çağrı da yetkili sendika Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan geldi.

TEK TARAFLI İPTAL HAKKINI KULLANIN

Koşulların değiştiğini belirten Sayın Yalçın kurumlara çağrı yaptı. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Memur Sen Başkanı Ali Yalçın:

“Bankalar kârını 10 kat artırdı” haberleri, ’değişen koşullar dikkate alınarak promosyon güncellemesi yapılması gerekir’ talebimizin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha teyit ediyor. Kurumlara çağrımızı yineliyor ve protokolleri tek taraflı iptal hakkını kullanın diyoruz.'' ifadesini kullandı.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE 40 BİN LİRA'YI AŞMASI BEKLENİYOR

Dün gelen haberler Türk Sağlık Sen açıklamasına göre 37 bin lira civarında 3 yıllık promosyon imzasıyla rekor kırılmıştı. Bu rakamın önümüzdeki günlerde aşılması, 40 bin liranın üzerinden promosyon anlaşmalarının geleceği uzmanlarca düşünülüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

131 Yorum