Bursa'da okullar 9 ocak çarşmaba günü  kar tatili

Bursa'da okullar 9 ocak çarşmaba günü kar tatili

Bursa Valiliği tarafından alınan karar gereği Bursa merkezde ilk ve orta dereceli tüm okullar kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeni ile yarın tatil edildi.    Valilikten yapılan açıklamaya göre, yurdu etkisi altına...

Bursa Valiliği tarafından alınan karar gereği Bursa merkezde ilk ve orta dereceli tüm okullar kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeni ile yarın tatil edildi.

    Valilikten yapılan açıklamaya göre, yurdu etkisi altına alan olumsuz hava koşulları ve kar yağışının Bursa'da da etkili olduğu belirtilerek, okulların 09 Ocak 2013 günü itibari ile bir gün tatil edildiği belirtildi.

    Valilik kararı ile merkeze bağlı Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinin yanı sıra, Orhangazi, Büyükorhan ve Gürsu ilçelerinde de okullar yarın tatil edildi. Diğer ilçelerde ise okulların tatil durumuna kaymakamlıklar karar verebilecek.

    Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelliler de yine yarın bir gün süre ile idare izinli sayılacak.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum