En kısa zamanda erkek öğrenciler ve kız öğrencileri ayırmalı.

En kısa zamanda erkek öğrenciler ve kız öğrencileri ayırmalı.

Habertürk ekranlarında yayınlanan Ece Üner'in ‘Akşam Raporu' programında İlahiyatçı Prof. Ali Murat Daryal tartışma yaratacak bir öneride bulundu.


Ali Rıza Demircan'ın ‘Sevişmek de namaz gibi ibadettir'sözlerinin tartışıldığı programda Prof. Ali Murat Daryal ve Sibel Üresin, Ece Üner'in sorularını yanıtladı.


Programın sonunda söz alan Prof. Daryal, ortaokulda kız öğrencilerle erkek öğrencilerin ayrılması gerektiğini savundu. Prof. Daryal'ın bu önerisini gerekçelendirirken kullandığı ve ortaokul seviyesindeki kız çocukları için sar fettiği sözler ise tartışma yaratacak cinsten.


İşte ilahiyatçı profesörün o sözleri:
Mesela ortaokullarda şimdi erkeklerle kızları bir sırada yan yana oturtuyorlar. Kız gayet bakımlı, sıhhatli, güzel kokular sürmüş. Erkek delikanlı aynı sırada yan yana. Ona bakmaktan ders mi dinler zannediyorsunuz? Bu devlet en kısa zamanda erkek öğrenciler ve kız öğrencileri ayırmalı.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum