Esenyurt İlçe MEM'den bir garip uygulama! HANİ OKULLARDA PARA TOPLAMAK YASAKTI!

Esenyurt İlçe MEM'den bir garip uygulama! HANİ OKULLARDA PARA TOPLAMAK YASAKTI!

Esenyurt İlçe MEM'den bir garip uygulama!

    

           Milli Eğitim Bakanlığı bir yandan okullarda para toplanmasın, diye yazı üstüne yazı gönderip, açıklamalar yapadursun. İstanbul-Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullara gönderdiği yazı ile Yazarlar Okullarda Projesi kapsamında kitapları okullara satılan bir yazarın kitaplarının parasının okullara paylaştırılarak 11 Ocak 2013 günü mesai bitimine kadar yazarın bağlı olduğu yayınevi hesabına yatırılması ve yatırıldığına dair dekontlarının da 14 Ocak 2013 günü mesai bitimine kadar Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirilmesini KurumNet üzerinden resmi yazı ile talep etmektedir.

         Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bununla da yetinmeyip; ya Bakan soruşturma açtırırsa, diye de bu işlem için Kaymakamlık onayı almayı da ihmal etmemiş… Okul Müdürleri haklı olarak soruyorlar; okullarda para toplamak yasak olduğuna göre, Sayın Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf ÖZVATAN bu parayı nasıl ve nereden ödememizi bekliyor? Bir fikri varsa onu da yazıyla bildirsin de öyle ödeme yapalım, diye sormadan edemiyorlar.

Aziz nesin fıkralarını aratır olayları yaşamaya başladık.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.