Eylül seminerleri online mı olacak? Öğretmenlerimiz açıklama bekliyor

Eylül seminerleri online mı olacak? Öğretmenlerimiz açıklama bekliyor

Eylül seminerleri online mı olacak? Öğretmenlerimiz açıklama bekliyor

2022-2023 Eylül ayına öğretmenlerimiz seminerler ile başlayacak. Fakat bu seminerler online mı olacak yoksa yüz yüze mi sorusu henüz cevaplanmış değil. Normalde seminerler yüz yüze yapılırdı fakat son dönemlerde pandemi sonrası bu seminerler online yapılmaya başlandı. Bakanlığın teknolojiye ayak uydurması ise öğretmenler tarafından takdirle karşılandı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ise Haziran ayında katıldığı bir Tv programında Haziran sonu seminerleri ve sonraki seminerlerin online olarak yapılacağını açıklamıştı. Fakat yine de konu ile alakalı resmi bir duyuru henüz yapılmış değil. Öğretmenlerimiz bu sorunun cevabını beklemekte, uçak ve otobüs ile gidecek öğretmenlerimiz bilet alımını geciktirmekte. Gün geçtikçe bilet fiyatlarının pahalılaşması ise konu hakkında yapılacak bir açıklamayı elzem kılmakta.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI AÇIKLAMA YAPMALI


Milli Eğitim Bakanlığı seminerlerin online mı olacağı yoksa yüz yüze mi olacağıyla alakalı ivedilikle bir açıklama yapması eğitim camiası adına önemli olacaktır.

adsiz2222.png

adsiz11111.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

57 Yorum