İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü Proje Kapsamındaki Yurt Dışı Gezisine Eşleri İle Gitti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü Proje Kapsamındaki Yurt Dışı Gezisine Eşleri İle Gitti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü ŞAHİNBEY Bilsem’in projesinin Yurt Dışı Gezisine eşlerini de yanlarına alarak Portekiz’e gezmeye gitti.

Mebpersonel.com sitemize iletişim formu aracılığıyla gönderilen iletide ; AB Erasmus Proje ortaklığında Portekiz’de yapılan 2.TPM oturumunda Şahinbey Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yapılan çalışmalara Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ile Şube Müdürü Metin Mengilli ŞAHİNBEY Bilsem’in projesi ile eşlerini de yanlarına alarak Portekiz’e gezmeye gittikleri ifade edildi.

Şahinbey Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından 8 Kasım 2021 tarihli Yurt Dışı Çıkış İşlemleri İçin İzinler resmi yazıda proje kapsamında Portekiz’de yapılan haraketlilik kapsamında Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ile Şube Müdürü Metin Mengilli ŞAHİNBEY'in eşlerinin başka okulda görev yapmalarına rağmen projeye dahil edildiği görülüyor.

Ayrıca, aynı zamanda Gaziantep İl Müdür Yardımcısı Halit Ateş Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün projesi kapsamında başka bir öğretmenin gitmesi gerekirken eşini Proje kapsamında Mardin gezisine gönderdiği bilgisi yer aldı.

Yurt Dışı Çıkış İşlemleri konulu resmi yazı

3f7928aa-0383-43ef-b19f-dd7e2329292c.jpeg

screenshot-7.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

27 Yorum